همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در صادقیه

سمساری در صادقیه

سمساری در صادقیه  به دلیل موقعیت دسترسی خوب به بیشتر محله های اطراف خود در هر نقطه ای باشید با کمترین هزینه و کمترین زمان خودشان را به شما میرسانند.

صادقیه محله ای در غرب تهران که قبل از انقلاب اسلامی نام آن آریا شهر بوده است. صادقیه در منطقه 2 و بخش دیگر آن در منطقه 5  شهر تهران قرار دارد. در جنوب غربی این میدان ایستگاه مترو صادقیه جای گرفته است. قدمت این شهر به دوران ناصر الدین شاه قاجار برمی گردد, که رفته رفته گسترش پیدا کرده است. صادقیه از شمال به باغ فیض (پونک) و از جنوب به میدان آزادی منتهی می شود. در روایت های گوناگون آمده که این محله از دوران قاجار بر پا شده و رفته رفته گسترش یافته است. صادقیه(آریا شهر) به دلیل خوش آب و هوا بودن در دوره پهلوی و نزدیک بودن به نخستین بزرگراه های تهران از این دگرگونی (مدرنی سازی) بیشترین بهره را برد.

مجوز سمساری

برای درخواست مجوز سمساری در صادقیه در مرحله اول کپی از این درخواست برای بررسی سابقه به پلیس ارجاع داده می شود. تا زمانی که تحقیقات کامل نشده هیچ مجوزی صادر نخواهد شد.

سمساری در صادقیه 20 درصد کمتر از خرده فروش ها لوازم خود را به فروش میرساند. سمساری در صادقیه خریدار تمام لوازم منزل شما از جمله ( تخت خواب– تخت کودک– فرش و لوازم قدیمی– مبل ها ... ) می باشد. سمساری در صادقیه با مدیریت صابری در 22 محله از تهران مانند (سعادت آباد قلهکنیاوران - تهرانپارس شهرک غرب  ... ) شعبه دارد. اگر از فروش کالای خود اطمینان دارید با سمساری در صادقیه با مدیریت صابری تماس بگیرید.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود