همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در تهرانپارس

سمساری در تهرانپارس

سمساری در تهرانپارس خریدار تمام لوازم قدیمی در همه زمان و همه مکان است.

 زمانی که تصمیم به فروش کالای خود می گیرید قبل از هرچیز از فروش آن اطمینان حاصل کنید و بدانید که از فروش آن پشیمان نمی شوید. اگر به دنبال این هستید که کالای خود را به قیمت مناسب بفروشید ( چون این دغدغه بسیاری از ما در هنگام فروش کالای خود است ) می توانید با سمساری در تهرانپارس با مدیریت صابری تماس حاصل فرمایید. می توانید از شعبه های ما در تمام منطقه ها دیدن بفرمایید (فرشته - نیاوران قلهک شهرک غربصادقیه ...) از شعبه های این مجموعه می باشد. سمساری در تهرانپارس مشتری های قدیمی زیادی داشته و دارد, برای بهبود عملکرد ما و صرفه جویی در وقت شما مشتریان عزیز ما به خرید و فروش آنلاین رو آوردیم به طوری که شما بدون صرفه هزینه و ماندن در ترافیک  با تماس به مشاورین ما آدرس خود را داده و ثبت کرده تا ما در کمترین زمان خودمان را به شما برسانیم.  

شماره تماس سمساری در خیابان تهران پارس 

آدرس سمساری در خیابان تهران پارس  تهران – شماره تماس سمساری در خیابان تهران پارس 

شماره تماس:09122981306 

شعبه غرب تهران: 44038227 

شعبه شمال تهران: 22607552 

شعبه شرق تهران: 77690320 

شعبه مرکزی: 77607370 

خدمات سمساری در خیابان تهران پارس 

 • خریدار انواع لوازم خانگی دست دوم در تهران پارس 
 • خریدار انواع مبل دست دوم در تهران پارس 
 • خریدار فرش دستباف دست دوم در تهران پارس 
 • خریدار انواع یخچال و کولرگازی دست دوم در تهران پارس 
 • خریدار خرده لوازم انباری در تهران پارس 

چرا سمساری در تهران پارس 

سمساری صابری در تهران پارس خریدار انواع لوازم خانگی دست دوم و کارکرده می باشد. شما می توانید وسایل دست دوم خانه خود را با منصفانه ترین قیمت و در سریعترین زمان به فروش برسانید. با خریدار لوازم خانگی صابری در تماس باشید. 

دلیل انتخاب سمساری در تهران پارس 

 • صرفه جویی در وقت 
 • با بالاترین و بهترین قیمت کالای شما را خریداری می کنیم 
 • سریع ترین زمان پاسخگویی نسبت به دیگران 
 • دسترسی آسان 
 • نزدیک به شما 
 • کیفیت 

سمساری در تهران پارس  تهران – شماره تماس سمساری در تهران پارس 

سمسای صابری با سال ها تجربه و سابقه آماده خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران پارس  و سایر نقاط کلان شهر تهران می باشد. 

ما برای فروش محصولاتتان بالا ترین قیمت ها را در خریدار لوازم خانگی در تهران پارس  گارانتی کرده ایم که به صورت نقدی و فوری و یکجا اجناس شمارا خریداری میکنیم همین اکنون با مشاوران ما تماس بگیرین تا بصورت رایگان کالای شما را کارشناسی کنیم با تشکر از اعتماد شما 

سمساری در محدوده تهران پارس  | شماره تماس سمساری در تهران پارس 

 

آشنایی با منطقه تهرانپارس

تهرانپارس در محدوده منطقه 4 و منطقه 8 شهرداری تهران قرار دارد. تهرانپارس به دلیل وجود  تعداد زیادی کافی شاپ– پاساژ– مراکز تفریحی و تجاری به قطب اول گردشگری مردم تهران تبدیل شده است. محله تهرانپارس غربی از محله تهرانپارس شرقی آن مدرن تر و دارای خانه های گران تری است. شهرک هایی نظیر شهرک امید, شهرک پارس, شهرک فرهنگیان در این عنوان قرار دارند. بزرگراه هایی از قبیل رسالت, شهید زین الدین, شهید باقری از این منطقه عبور می کنند. از لحاظ مرز بندی با محلات اطراف, تهران پارس از شمال با محلات کوهسار و مجید آباد, از غرب با محلات اوقاف, ده نارمک, دردشت و علم و صنعت در ارتباط است. البته به صورت عرفی و نزد عموم, محلات کوهسار و مجید آباد بخشی از تهرانپارس شناخته می شوند. در محدوده ای که امروزه با نام تهرانپارس شناخته می شود, سال ها قبل از تقسیم اراضی آن و انجام خیابان کشی های مدرن, چندین روستا و آبادی قرار داشتند که مهدی آباد و مجید آباد از آن جمله بودند. 

 

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود