همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در سعادت آباد

سمساری در سعادت آباد

سعادت آباد از جنوب به شهرک غرب و از شمال به کوه فراز راه دارد. بلوار شهرداری و بلوار فرحزادی از خیابان های اصلی این محله است. سعادت آباد تعداد زیادی کافه و رستوران دارد که باعث شلوغی این محل شده است. به دلیل آب و هوای خوب جزو مکان های گردشگری و تفریحی  شناخته می شود. از جمله جاهای تفریحی و گردشگری (درکه) که یکی از قدیمی ترین و پر سابقه ترین های این محله است.

برای کار کردن در سمساری باید مجوز لازم که با مجوز کسب و کار شناخته می شود پس از پرداخت هزینه از دفتر شهرداری صادر می شود. سمساری موظف به خرید کالای دست دوم است که این کار را همه می توانند انجام دهند اما هرکسی در آن تبحر و مهارت ندارد سمساری در سعادت آباد با تیمی بزرگ و متخصص که همه آنها  در این کار تبحر دارند در خدمت شماست.

 

سمساری در محله سعادت آباد

زمانی که عجله دارید پیدا کردن مکانی برای فروش وسایلتان کار سخت و دشوار و البته زمان بر است. نیازی به نگرانی نیست تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید ما با بیشترین سرعت و کمترین زمان  خودمان را به شما میرسانیم. تیم ما درتمام روزهای هفته و ایام تعطیل حاضر به خدمت رسانی به شما است. سمساری در سعادت آباد در محله هایی همچون (قلهکنیاوران شهرک غرب ... ) فعالیت دارد. سمساری در سعادت آباد خریدار فروش فرش های دستباف– ماشینی– میز و صندلی و هر گونه وسایلی که دیگر نیاز به استفاده از آنها ندارید. 

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود