همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در شهرک غرب

سمساری در شهرک غرب

قبل از اینکه به سمسار مراجعه کنید باید اطلاعات کافی درباره سمساری و خرید و فروش کالاها را داشته باشید.

شهرک غرب در منطقه 2 شهرداری تهران است. این شهر به دلیل ساختمان سازی های مدرن- تراکم جمعیت مورد محبوبیت مردم است. این محله زیبا دارای 7 فاز مسکونی هست. شهرک غرب به دلیل وزش باد و تعداد زیاد درختان جزو منطقه و محله های خوش آب و هوا به شمار میرود. خانه های ویلایی با کاربری زمین های مسکونی مساحت زیادی را  تشکیل داده اند. در پاییز سال 1340 روستای خوش آب و هوا و مسیحی نشین خوردین, توسط گروهی از مهندسان آمریکایی با رویای ساخت تهرانی مدرن تبدیل به شهرکی شد که به دلیل شباهت شهرسازی اش با مدل های آمریکایی, شهرک غرب نام گرفت. مهندسین آمریکایی به روز ترین خانه های ویلایی را در این منطقه طراحی کردند که هنوز هم از نمونه های ارزنده معماری در تهران شناخته می شود. 

 

خرید و فروش کالای دست دوم, سمساری در شهرک غرب

برای اینکه بتوانید در سمساری کار کنید حداقل رده سنی شما باید 18 سال باشد.

 کالای دست دوم یعنی اینکه قبلا مورد استفاده بوده و فرسوده شده است, توسط سمسارها خریداری می شود برای اینکار نیاز به مجوز شهرداری تهران است.

سمساری در شهرک غرب در حال جمع آوری تمام وسایل کهنه به قیمت معقول است. شما می توانید در هر زمان که نیاز به سمسار داشتید به صورت اینترنتی با سمساری در شهرک غرب یا شعب دیگر آن (قلهکنیاورانسعادت آباد صادقیه ...) تماس حاصل فرمایید. سمساری در شهرک غرب بدون هیچ آسیبی وسایل شما را حمل و نقل میکند.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود