همراه مدیریت
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در قلهک

سمساری در قلهک

سمساری در قلهک خریدار کلیه لوازم منزل– لوازم وراثتی و قیمت گذاری شده روی آنها .

سمساری در قلهک خریدار انواع : یخچال فریزر اجاق گاز انواع کولرهای آبی تلویزیون وسایل صوتی و تصویری و لوازم خرده ریز.

سمساری یا امانت فروشی محلی برای خرید و فروش وسایل دست دوم است. که این خرید و فروش ها از گذشته تاکنون در ایران بوده و هست. که این خرید و فروش ها شامل فرش– ظروف قدیمی یا کریستال  است. هر وسیله دست دومی که قابل استفاده باشد قابل خرید و فروش و استفاده نیز هست. سمساری ها وسایلی که قبلا از آن استفاده میکردیم را میبینند اگر مورد استفاده باشد آن ها را خریداری میکنند و به قیمت معقول تر به مرم میفروشند.

سمسار کیست؟

سمسار ها معمولا افرادی هستند که درباره همه وسایل اطلاعاتی دارند و اطلاعات آن ها صرفا مربوط به یک وسیله نیست آن ها باید درباره همه وسایل منزل– اداری اطلاعات داشته باشند در واقع شغل همه فن حریفانست. زمانی که تصمیم به عوض کردن وسایل اداره یا منزل میگیریم اولین جایی که به ذهنمان میرسد سمساری است.

قلهک محله ای در منطقه سوم شهرداری تهران و 13 کیلومتری امامزاده صالح است. این منطقه دارای چندین قنات میباشد. در این منطقه دو مسجد با نام های جامعه و اعظم وجود دارد که قدیمی ترین آن مسجد اعظم  است. سمساری قلهک در 22محله تهران و حومه فعالیت میکند و به صورت شبانه روزی در خدمت مردم است. سمساری در قلهک بامدیریت صابری وسایل شما را در هرساعت از شبانه روز خریداری میکنند و به قیمت معقول تر میفروشند. اگر نگرانی این را دارید که وسایلتان را به قیمت بفروشید باما تماس بگیرید. نه تنها برای فروش بلکه اگر قصد خرید وسایل دست دوم را دارید می توانید از وسایل ما دیدن بفرمایید.

از جمله شعبه های سمساری در قلهک میتوان به این موارد اشاره نمود:

در روزگاری که اعتماد کردن دشوار است ما گروه متخصصی را دور هم جمع کرده ایم  که شما می توانید  وسایل خود را باطمینان به آنها بفروشید.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود