همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در ولیعصر 09122981306

سمساری در ولیعصر 09122981306

حتما اگر ساکن یکی از محله‌های اطراف خیابان ولیعصر باشید و برای فروش اثاثیه دست دوم خود به دنبال سمساری در خیابان ولیعصر میگردید، گزینه‌های زیادی وجود خواهند داشت که میتوانید به آن ها مراجعه کنید، ولی هیچ تضمینی وجود ندارد که آن‌ها اثاثیه شما را با بهترین قیمت خریداری کنند و همچنین خدمات خود را به موقع به شمار ارائه دهند. اما شما میتوانید با تماس با شماره تلفن‌های درج شده در سایت سمساری صابری تماس بگیرید تا اثاثیه شما را در هر ساعت از شبانه روز در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت خریداری کند.

سمساری در ولیعصر

آشنایی با خیابان ولیعصر

حتی اگر ساکن تهران نباشید قطعا تا کنون نام خیابان ولیعصر و حال و خاطرات خوب افراد را در این خیابان شنیده‌اید. طولانی ترین خیابان ایران و خاورمیانه که شمالی ترین نقاط تهران را به جنوبی ترین نقاط آن متصل میکند و از محله های زیادی میگذرد، قدمت این خیابان به زمانی باز میگردد که رضاخان تصمیم گرفت تا کاخ های ییلاقی در شمال تهران را به کاخ مرمر در جنوب تهران متصل کند و برای این کار شروع به ساخت خیابانی کرد که حالا بخشی از تاریخ این شهر محسوب میشود. وجود مراکز خرید و مغازه های رنگارنگ همچنین ساختمان های تاریخی در اطراف این خیابان باعث شده تا افراد زیادی این خیابان و چنارهایش را محبوب ترین خیابان تهران بدانند.

 

خدمات سمساری سیار در خیابان ولیعصر

سمساری صابری خدمات خود را به صورت شبانه روزی  در تمامی محله های تهران ارائه میدهد. خدمات سمساری صابری به صورت آنلاین و در محل ارائه میشود که به سمساری آنلاین صابری نیز میشناسند. با تماس با سمساری صابری، کارشناس قیمت گذاری در محل حاضر شده و بر روی اثاثیه شما با توجه به برند و سال ساخت بهترین قیمت را به شما پیشنهاد میدهند.

 

دیگر شعب سمساری در تهران

سمساری در خیابان شریعتی    سمساری در غرب تهران

سمساری در تجریش               سمساری در شرق تهران

 

سمساری چه نوع اثاثیه ای را خرید و فروش میکند؟

سمساری‌ها از گذشته محل فروش همه چیز بوده است، از شیر مرغ گرفته تا جان آدمیزاد در سمساری‌ها به فروش میرسد، سمساری صابری نیز اثاثیه متنوعی را خریداری میکند از جمله سمساری فرش دستباف و ماشینی، لوستر برنجی وشیشه‌ای، وسایل فلزی، انواع اثاثیه برنجی ونقرجات، سمساری ظرف وظروف آشپزخانه وکریستال وشکستنی و... با بهترین قیمت بازار این اثاثیه از شما خریداری میشود. برای اطلاعات بیشتر با سمساری صابری تماس بگیرید.

هم اکنون با سمساری در ولیعصر تهران در ارتباط شوید..


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود