همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در شریعتی خریدار لوازم منزل

سمساری در شریعتی خریدار لوازم منزل

بسیاری از افراد که در خیابان شریعتی یا محله های اطراف تهران زندگی میکنند برای دسترسی به یک سمساری در شریعتی زمان زیادی را صرف میکنند، اما امروزه سمساری آنلاین و سمساری سیار این مشکلات را برای ساکنین تمام محله های تهران از جمله شریعتی بر طرف کرده است. اگر قصد فروش اثاثیه دست دوم خود را به سمساری در شریعتی دارید بهتر است با سمساری صابری تماس بگیرید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 

سمساری در شریعتی چه نوع اثاثیه را خریداری میکند؟

 انواع لوازم منزل از جمله سمساری لوازم برقی،  سمساری فرش دستباف و ماشینی و سمساری لوستر  شیشه ای و ... در سمساری صابری با بهترین قیمت خریداری میشود.

سمساری در خیابان شریعتی

 شعب سمساری در تهران

سمساری صابری در نقاط اصلی و تمام محله های تهران داری شعبه میباشد تا خدمات خود را به تمامی شهروندان به بهترین شکل ارائه نماید. برای ارتباط با مجموعه سمساری صابری میتوانید با شماره های 09122981306 و 02177607370 تماس بگیرید. برخی از شعب سمساری صابری در تهران:

سمساری در تجریش                سمساری در سهروردی

سمساری در قیطریه               سمساری در عباس آباد

 

سمساری فوری چیست؟

سمساری فوری جایگزین نسل قدیمی سمساری میباشد، برای دسترسی به سمساری فوری در هر محله ای از تهران که باشید، میتوانید با شماره تلفن های یک سمساری فوری در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید و خدمات سمساری را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید. بدون اینکه نیاز داشته باشید تا زمان خود را در محله های مختلف برای پیدا کردن یک سمساری معتبر صرف کنید.

 

سمساری فرش دستباف در شریعتی

سمساری ها مکان های معتبری برای خرید و فروش انواع لوازم و اثاثیه منزل میباشند، چراکه برای خرید و فروش این نوع اثاثیه دارای مجوز هستند و افرادی که در سمساری کار میکنند دائما با انواع اثاثیه دست دوم در ارتباط هستند و ارزش اصلی یک جنس را به خوبی میدانند، برای سمساری فرش دستباف به یک سمساری معتبر مراجعه کنید و یا با سمساری صابری تماس بگیرید تا کارشناسان قیمت گذاری بر روی فرش شما با توجه به کیفیت بهترین قیمت را بگذارند.

 

آشنایی با خیابان شریعتی

یکی از اصلی ترین، قدیمی ترین و طولانی ترین خیابان‌های شهر تهران که بخشی از شمال تهران را به جنوب آن متصل میکند، خیابان شریعتی میباشد، این خیابان که در گذشته به نام جاده شمیران و کوروش کبیر مشهور بود. که بعد از انقلاب اسلامی به خاطر سخنرانی های متعدد دکتر شریعتی در حسینیه ارشاد در این خیابان به افتخار ایشان این خیابان به شریعتی تغییر نام پیدا کرد. این خیابان اکنون از پیچ شمیران در خیابان انقلاب آغاز شده و تا میدان قدس در محله تجریش امتداد پیدا میکند. در این خیابان مراکز تفریحی خدماتی بسیاری وجود دارد که از مهم ترین آن ها میتوان به بیمارستان مفید، بولینگ عبدُ و حسینیه ارشاد اشاره کرد. این خیابان در طول تاریخ محل اتفاقات زیادی بوده است که با جست و جوی بیشتر میتوانید درباره آن ها بخوانید.

 

خیابان شریعتی از چه محلاتی عبور میکند؟

با توجه به طولانی بودن خیابان شریعتی توانسته محلات زیادی را از جنوب تا شمال تهران به یکدیگر متصل کند،این خیابان از محله‌های قصر، خواجه نصیر - حقوقی، بهار، کاوه، قلهک، الهیه، امامزاده قاسم، تجریش، سید خندان، حسینیه ارشاد - قبا، میرداماد، مهران، دبستان - مجیدیه، نیلوفر - شهید قندی، کاج، عباس آباد - اندیشه، سهروردی - باغ صبا، بهارستان، قیطریه، زرگنده و دزاشیب - حکمت عبور میکند.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود