همراه مدیریت
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در نیروهوایی

سمساری در نیروهوایی

انواع خدمات سمساری در نیروهوایی با سمساری صابری با 20 سال تجربه در زمینه خرید و فروش انواع اثاثیه دست دوم منازل و ادارات...

 

سمساری در نیروهوایی

اگر ساکن محله نیروهوایی هستید و قصد دارید تا اثاثیه دست دوم خود را به فروش برسانید میتوانید با شعبه شرق سمساری صابری تماس بگیرید تا کارشناسان قیمت گذاری در محل مورد نظر شما حاضر شده و با توجه به برند و سال ساخت و ... بر روی وسایل شما قیمت میگذارند.

 

سمساری در تهران

شهر تهران به عنوان پایتخت شهری بسیار وسیع و شلوغ میباشد، همچنین وجود کسب و کارهای متنوع باعث شده است تا بسیاری از افراد با تبلیغ های کاذب خود اقدام به خرید و فروش لوازم اثاثیه دست دوم با قیمت های نامناسب کرده‌اند، برای اینکه  اثاثیه دست دوم را در تهران به فروش بگذارید میتوانید به  محله امام حسین، خیابان مازندران و مدنی سر بزنید، همچنین شما میتوانید با شعبه مرکزی سمساری به شماره 02177607370 با مدیریت صابری تماس بگیرید.

سمساری در افسریه            سمساری در شریعتی

سمساری در میرداماد          سمساری در خیابان ولیعصر

سمساری در مرزاداران         سمساری در پیروزی

 

محله نیروهوایی

یکی از محله های شرق تهران که بخشی از منطقه 13 شهرداری نیز محسوب میشود، محله نیرو هوایی میباشد. این محله ابتدا محل سکونت افسران و درجه داران نیروهوایی بوده است، همچنین یکی از پایگاه‌های نیرو هوایی در این محله قرار داشته است و به همین خاطر به محله نیروهوایی مشهور است. شهرسازی خیابان های این محله بسیار منظم است به طوریکه خیابان های اصلی نیروهوایی به صورت شمالی جنوبی بوده و خیابان های  فرعی شرقی غربی هستند. نام خیابان های این محله نیز شماره گذاری شده هستند.

 

خدمات سمساری آنلاین

سمساری های آنلاین جایگزین مناسبی برای سمساری هیا فیزیکی هستند، در این نوع از سمساری ها دیگر نیازی نیست تا در شلوغی های تهران و هوای آلوده، خیابان به خیابان به دنبال یک سمساری معتبر و با انصاف بگردید، سمساری آنلاین خدماتش را در سریع ترین زمان ممکن و در محل مورد نظر شما ارائه میدهد تا دیگر نگران زمان تلف شده خود نباشید.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود