همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در نیروهوایی

سمساری در نیروهوایی

انواع خدمات سمساری در نیروهوایی با سمساری صابری با 20 سال تجربه در زمینه خرید و فروش انواع اثاثیه دست دوم منازل و ادارات...

اگر ساکن محله نیروهوایی هستید و قصد دارید تا اثاثیه دست دوم خود را به فروش برسانید میتوانید با شعبه شرق سمساری صابری تماس بگیرید تا کارشناسان قیمت گذاری در محل مورد نظر شما حاضر شده و با توجه به برند و سال ساخت و ... بر روی وسایل شما قیمت میگذارند.

سمساری در نیرو هوایی تهران

سمساری در تهران

شهر تهران به عنوان پایتخت شهری بسیار وسیع و شلوغ میباشد، همچنین وجود کسب و کارهای متنوع باعث شده است تا بسیاری از افراد با تبلیغ های کاذب خود اقدام به خرید و فروش لوازم اثاثیه دست دوم با قیمت های نامناسب کرده‌اند، برای اینکه  اثاثیه دست دوم را در تهران به فروش بگذارید میتوانید به  محله امام حسین، خیابان مازندران و مدنی سر بزنید، همچنین شما میتوانید با شعبه مرکزی سمساری به شماره 02177607370 با مدیریت صابری تماس بگیرید.

سمساری در افسریه            سمساری در شریعتی

سمساری در میرداماد          سمساری در خیابان ولیعصر

سمساری در مرزاداران         سمساری در پیروزی

 

شماره تماس سمساری در خیابان نیروهوایی 

آدرس سمساری در خیابان نیروهوایی  تهران – شماره تماس سمساری در خیابان نیروهوایی 

شماره تماس:09122981306 

شعبه غرب تهران: 44038227 

شعبه شمال تهران: 22607552 

شعبه شرق تهران: 77690320 

شعبه مرکزی: 77607370 

سمسای صابری با سال ها تجربه و سابقه آماده خرید لوازم خانگی دست دوم در نیروهوایی  و سایر نقاط کلان شهر تهران می باشد. 

ما برای فروش محصولاتتان بالا ترین قیمت ها را در خریدار لوازم خانگی در نیروهوایی  گارانتی کرده ایم که به صورت نقدی و فوری و یکجا اجناس شمارا خریداری میکنیم همین اکنون با مشاوران ما تماس بگیرین تا بصورت رایگان کالای شما را کارشناسی کنیم با تشکر از اعتماد شما 

 

معرفی محله نیروهوایی

یکی از محله های شرق تهران که بخشی از منطقه 13 شهرداری نیز محسوب میشود، محله نیرو هوایی میباشد. این محله ابتدا محل سکونت افسران و درجه داران نیروهوایی بوده است، همچنین یکی از پایگاه‌های نیرو هوایی در این محله قرار داشته است و به همین خاطر به محله نیروهوایی مشهور است. شهرسازی خیابان های این محله بسیار منظم است به طوریکه خیابان های اصلی نیروهوایی به صورت شمالی جنوبی بوده و خیابان های  فرعی شرقی غربی هستند. نام خیابان های این محله نیز شماره گذاری شده هستند.

سمساری در نیرو هوایی تهران نیز در همین منطقه قرار دارد.

خدمات سمساری آنلاین در نیرو هوایی چیست؟

سمساری آنلاین در نیرو هوایی جایگزین مناسبی برای سمساری ها فیزیکی هستند، در این نوع از سمساری ها دیگر نیازی نیست تا در شلوغی های تهران و هوای آلوده، خیابان به خیابان به دنبال یک سمساری معتبر و با انصاف بگردید، سمساری آنلاین خدماتش را در سریع ترین زمان ممکن و در محل مورد نظر شما ارائه میدهد تا دیگر نگران زمان تلف شده خود نباشید.

خدمات سمساری آنلاین به فعالیت‌های سمساری که از راه اینترنت و پلتفرم‌های آنلاین ارائه می‌شود توجه دارد. این نوع سمساری به کمک فناوری ارتباطات و وب پروسه خرید و فروش را برای مشتریان و فروشندگان ساده‌تر و بهتر می‌کند. در زیر به بعضی از خدمات سمساری آنلاین اشاره می‌ کنم:

  1. بازار آنلاین: برخی وبسایت‌ها و پلتفرم‌ها با نام بازار آنلاین فعالیت می‌کنند که به مشتریان امکان خرید و فروش محصولات و خدمات را به طور اینترنتی می‌ دهند. در این جا، سمساران به عنوان میانجی در فرآیند معامله بین خریدار و فروشنده عمل می‌ کنند.

  2. خدمات مشاوره آنلاین: برخی سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، خدمات مشاوره آنلاین را در زمینه‌های مختلف عرضه می‌دهند. سمساران با تخصص در حوزه‌های مختلف مانند کالاها  بورس، بیمه و ... . به مشتریان خدمات مشاوره‌ای ارایه می‌ دهند و در تصمیم‌گیری‌هایشان راهنمایی می‌ کنند.

  3. خدمات مزایده آنلاین: سمساران می‌توانند جهت فروش کالاها یا محصولات از خدمات مزایده آنلاین استفاده نمایند. این خدمات به فروشندگان امکان خواهند داد تا با مشخص نمودن قیمت اولیه و اجرای مزایده آنلاین، به بهترین پیشنهاد دهنده به فروش برسانند.

  4. خدمات مرتبط با تجارت الکترونیک: با رشد تجارت الکترونیک سمساران می‌توانند در ارائه خدماتی مرتبط با تجارت الکترونیک نیز فعال تر باشند.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود