همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در نارمک

سمساری در نارمک

سمساری در نارمک و تمامی محله‌های شرق و غرب تهران دارای شعبه میباشد.

 

سمساری در نارمک‌

اگر ساکن محله‌ی نارمک هستید و برای فروش لوازم و اثاثیه دست دوم خود به دنبال یک سمساری منصف در نارمک میگردید، سمساری صابری با 20 سال تجربه در زمینه خرید و فروش انواع اثاثیه منزل در خدمت شما خواهد بود. با تماس با سمساری صابری کارشناسان قیمت گذاری در محل مورد نظر شما حاضر شده و با توجه به برند و کیفیت اجناس همچنین با توجه به قیمت روز، اثاثیه شما را قیمت گذاری میکنند.

 

آشنایی با محله نارمک

نارمک یکی از محله‌های خوش آب و هوا در شرق تهران میباشد، این محله همانطور که از نامش مشخص است در ابتدا باغ‌های انار سر تا سر آن را پوشیده شده بود اما به دست فرانسوی‌ها بافت شهری پیدا کرده است. این محله ابتدا برای سکونت فرهنگیان ساخته شد و هنوز هم اغلب ساکنان نارمک را افراد فرهنگی تشکیل میدهند، بافت محله نارمک اغلب مسکونی است و خیابان اصلی این محله دکتر آیت میباشد. این محله به خاطر داشتن 100 میدان متفاوت به محله 100 میدان نیز معروف شده است که همین میدان‌های سرسبز باعث آب و هوای مناسب این منطقه میباشند. دسترسی به وسیله حمل و نقل شهری از طریق خط های متفاوت اتوبوس‌های تندرو و مترو تاکسی به این محله بسیار آسان میباشد.

 

سمساری در شرق تهران

برای دسترسی به سمساری در شرق تهران فقط کافی است تا با شماره 02177690320 تماس بگیرید.

سمساری صابری علاوه بر شرق تهران در تمامی محله‌ها دارای شعبه است:

 

سمساری فوری و آنلاین

در گذشته پیداکردن یک سمساری معتبر و منصف زمان زیادی طول میکشید و اگر در محله سمساری وجود نداشت مجبور بودیم تا مسافت زیادی را برای یافتن سمساری طی کنیم، حالا با پیشرقت تکنولوژی و دسترسی بیشتر مردم به فضای مجازی و اینترنت، این کار نیز بسیار آسان تر شده است، شما با یک جست و جوی ساده در گوگل با تعداد زیادی شماره رو به رو میشوید که با بررسی هرکدام میتوانید ، بهترین سمساری را انتخاب کرده و اثاثیه خود را با بهترین قیمت به فروش بگذارید.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود