همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در محمودیه

سمساری در محمودیه

سمساری در محمودیه با مدیریت صابری جزو برترین ها در خرید اثاثیه منزل و لوازم اداری می باشد. کارشناسان سمساری در محمودیه با مدیریت صابری با انواع لوازم, برندها و مارک ها آشنایی دارند و از ارزش ریالی هر کدام از آنها مطلع هستند و به این صورت شما می توانید از تعیین قیمت منصفانه سمساری در محمودیه مطمئن باشید. در سمساری در محمودیه اجناس دست دوم با کیفیت معامله می شود. بیشتر افراد که در جامعه زندگی می کنند به طور معمول یکبار به سمساری مراجعه کرده اند. چه بهتر که فقط با یک تماس بشود این کار را برای خودمان راحت کرده و بدون ماندن در ترافیک وسایل خود را به فروش برسانیم. باهمه گیری اینترنت کارها بسیار آسان گشته است که با کمی گشتن در اینترنت نزدیکترین سمساری خود را خبر می دهید که به منزل شما بیاید.

شماره تماس سمساری در محمودیه: 09122981306

لیست سمساری ها در محلات تهران:

شماره تماس سمساری در خیابان محمودیه 

آدرس سمساری در خیابان محمودیه  تهران – شماره تماس سمساری در خیابان محمودیه 

شماره تماس:09122981306 

شعبه غرب تهران: 44038227 

شعبه شمال تهران: 22607552 

شعبه شرق تهران: 77690320 

شعبه مرکزی: 77607370 

خدمات سمساری در خیابان محمودیه 

 • خریدار انواع لوازم خانگی دست دوم در محمودیه 
 • خریدار انواع مبل دست دوم در محمودیه 
 • خریدار فرش دستباف دست دوم در محمودیه 
 • خریدار انواع یخچال و کولرگازی دست دوم در محمودیه 
 • خریدار خرده لوازم انباری در محمودیه 

چرا سمساری در محمودیه 

سمساری صابری در محمودیه خریدار انواع لوازم خانگی دست دوم و کارکرده می باشد. شما می توانید وسایل دست دوم خانه خود را با منصفانه ترین قیمت و در سریعترین زمان به فروش برسانید. با خریدار لوازم خانگی صابری در تماس باشید. 

دلیل انتخاب سمساری در محمودیه 

 • صرفه جویی در وقت 
 • با بالاترین و بهترین قیمت کالای شما را خریداری می کنیم 
 • سریع ترین زمان پاسخگویی نسبت به دیگران 
 • دسترسی آسان 
 • نزدیک به شما 
 • کیفیت 

سمساری در محمودیه  تهران – شماره تماس سمساری در محمودیه 

سمسای صابری با سال ها تجربه و سابقه آماده خرید لوازم خانگی دست دوم در محمودیه  و سایر نقاط کلان شهر تهران می باشد. 

ما برای فروش محصولاتتان بالا ترین قیمت ها را در خریدار لوازم خانگی در محمودیه  گارانتی کرده ایم که به صورت نقدی و فوری و یکجا اجناس شمارا خریداری میکنیم همین اکنون با مشاوران ما تماس بگیرین تا بصورت رایگان کالای شما را کارشناسی کنیم با تشکر از اعتماد شما 

سمساری در محدوده محمودیه  | شماره تماس سمساری در محمودیه 

 

محله محمودیه

محله محمودیه جزو مناطق اعیان نشین محسوب می شود. این محله از شمال به محله زعفرانیه, از جنوب به بزرگراه چمران و پارک وی, از شرق به خیابان ولیعصر و اراضی حاج محمود و از غرب به محله سعادت آباد محدود می شود. محله محمودیه تا حدودی به تجریش نزدیک است. محمودیه در گذشته شامل باغ هایی بوده است که در دو کیلومتری جنوب غربی تجریش واقع بوده است. محله محمودیه در زمان رضا شاه پهلوی به وجود آمده است و شخصی به نام محمودیه ساکن قدیمی این محله بوده که در زمان شکل گیری این محل زحمات بسیار زیادی برای این محله کشیده است. از سال 1396 مصاحبه ها و ملاقات های مراجعه کنندگان به سفارت فرانسه جهت اخذ ویزا در پاساژ پالادیوم در محله محمودیه انجام خواهد شد. این محل از گذشته تا کنون محل سکونت سرمایه داران بوده است. در سال 1379 اولین کارخانه تولید برق در چهار راه دکتر حسابی توسط حاج محمود کشتکار راه اندازی گردید.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود