همراه مدیریت
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در مینی سیتی

سمساری در مینی سیتی

سمساری در مینی سیتی به صورت فوری و سیار می باشد و شما می توانید جهت ارتباط با سمساری صابری با شماره ای که در صفحه اصلی درج شده است تماس حاصل فرمایید.

سمساری در مینی سیتی

سمساری در مینی سیتی با مدیریت صابری امین شما در خریداری لوازم دست دوم به قیمت منصفانه می باشد. سمساری در مینی سیتی با مدیریت صابری نیز به عنوان یک خریدار لوازم دست دوم و فرش دستباف در تهران می باشد. خرید لوازم سنتی در زمینه سمساری می تواند کمک قابل توجه ای به افراد کند. با گسترش فرهنگ خرید لوازم آنتیک و یا وسایل دست دوم در تهران بسیاری از همشهریان عزیز ما به خرید و فروش از طریق سمساری های آنلاین روی آورده اند. سمساری به چند نام معروف هستند: دست دوم فروشی, عتیقه فروشی, امانت سرا. شما می توانید به شعبات ما که ( سمساری در فرشته, سمساری در یوسف آباد, سمساری در قلهک, سمساری در زرگنده, سمساری در جماران ) هستند مراجعه کنید.

محله مینی سیتی

محله ای در شمال تهران شمیرانات و در محدوده شرق منطقه 1 شهرداری تهران واقع شده است. این محله به لحاظ آب و هوا به دلیل قرار گرفتن در مجاورت ارتفاعات رشته کوه البرز و همچنین پارک های جنگلی سوهانک و لویزان, از خوش آب و هوا ترین مناطق تهران می باشد. ایستگاه های این خط عبارتند از: ورودی شهرک لاله, بلوار ارتش, بلوار قائم, مینی سیتی, پیام نور, اوشان, میدان اراج, گلشن, شهید رجایی, شعبانلو, آزادی, کوثری, فرجام, رضایی.

چند نمونه از مهم ترین شهرک های مینی سیتی عبارتند از:

  • شهرک نفت
  • شهرک قائم
  • شهرک صدف

ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود