همراه مدیریت
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در پاسداران

سمساری در پاسداران

سمساری در پاسداران یکی از مناطق بالا شهر, که ممکن است, هنگام نیاز به سمساری در ترافیک گیر کنید, می توانید تماس با سمساری در پاسداران را جزو اولویت خود قرار دهید اطمینان داشته باشید که پشیمان نمی شوید.

پاسداران یکی از خیابان های طولانی شرق تهران است که در انقلاب اسلامی خیابان سلطنت آباد نام داشت و خانواده قاجار در آنجا سکونت داشته اند. این خیابان بین منطقه 3 و 4 شهرداری تهران قرار گرفته است. خیابان پاسداران با طول نزدیک به 9 کیلومتر و یک طرفه به سمت شمال بوده و از میدان نوبنیاد دوطرفه می شود. از متروهای نزدیک به این خیابان می شود به(مترو شهید زین الدین, میدان هروی و مترو نوبنیاد) اشاره نمود. محله پاسداران از محلات گران قیمت و مهم تهران است. ترافیک زیادی در این منطقه وجود ندارد و آب و هوای نسبتا خوبی دارد. ازاین محله به عنوان یکی از محله های محبوب تهران یاد می شود. سه راه ضرابخانه جنوبی ترین و نیاوران شمالی ترین ضلع این محله هستند. پاسداران دارای 13 محله بوده که از معروفترین محلات آن می توان به این موارد اشاره نمود (هروی, احتشامیه, اختیاریه, اقدسیه...).

خریدار همه وسایل منزل و اداری در پاسداران

سمساری در پاسداران با مدیریت صابری و تیمی خصوصی در حال خدمت به مردم در همه نقاط تهران (نیاوران, قلهک, سعادت آباد, اندرزگو, کامرانیه...) هستند. در هر ساعتی از شبانه روز که حس کردید می خواهید وسایلتان را عوض کنید با مشاوران ما تماس گرفته, ما سریعتر از آنچه فکرش را بکنید خودمان را به شما می رسانیم. سمساری در پاسداران خریدار تمام وسایل منزل (گاز, ماکروفر, فرش های دستی و ماشینی, کامپیوترهای قدیمی...).


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود