همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در قیطریه | خریدار لوازم خانگی در قیطریه

سمساری در قیطریه | خریدار لوازم خانگی در قیطریه

همانطور که می دانید امروزه لوازم صوتی و تصویری از مهمترین و پرکاربردترین وسایل هرخانه هستند و حتی تعداد زیادی افراد در محل کار خود هم به منظور تفریح از آن استفاده می کنند. همه افراد حداقل یک بار به سمساری برای خرید و فروش لوازم دست دوم رفته اند, شما به سمساری رفته و وسایل خود را برای فروش می برید اما سمساری در قیطریه این امکان را فراهم کرده است که شما هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری بدون ماندن در ترافیک وسایل خود را به فروش برسانید. شما با هریک از شعبه های  سمساری در قیطریه تماس بگیرید در هر کجا که باشید در کمترین زمان خریدار وسایلتان هستیم. سمساری در قیطریه یکی از شعبه های مجموعه صابری است. سمساری در قیطریه خریدار لوازم آشپزخانه و تمام لوازم منزل شماست.

شعبه های سمساری در قیطریه 

شماره تماس سمساری در قیطریه 

شماره تماس:09122981306 

شعبه غرب تهران: 44038227 

شعبه شمال تهران: 22607552 

شعبه شرق تهران: 77690320 

شعبه مرکزی: 77607370 

سمساری در قیطریه

آشنایی با محله قیطریه

قیطریه یکی از مناطق شمال شهر تهران و منطقه شمیرانات است. وجود بزرگترین و زیباترین پارک تفریحی منطقه به نام پارک قیطریه که یکی از خصوصیات منحصر به فرد زیست محیطی این محل می باشد. محدوده فعلی این محله از شمال به خیابان قیطریه, بلوار صبا و شمال پارک قیطریه از جنوب تا محدوده جهانتاب منتهی می شود. ایستگاه مترو قیطریه راه دسترسی به این محله است. به دلیل قرار گیری قیطریه در شمال شهر تهران بسیار از امکانات رفاهی از قبیل مراکز تجاری اداری, فضاهای سبز سینما جهت بهبود وضعیت زندگی مردمان این منطقه در این محدوده قرار گرفته است.

برای دریافت خدمات سمساری در قیطریه در سریع ترین زمان ممکن و در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید با شماره های درج شده در سایت سمساری صابری تماس بگیرید. 09122981306

سمساری صابری، (سمساری فوری قیطریه) خریدار لوازم خانگی دست دوم در تهران با بهترین قیمت در شهر قیطریه

ویژگی امتیاز  
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی 24 ساعته ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5

ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود