همراه مدیریت
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در داودیه

سمساری در داودیه

سمساری در داودیه با مدیریت صابری با نظارت کارشناس و با بالاترین قیمت از شما خریداری می شود.

محله داودیه

داودیه یکی از محلات تهران واقع در منطقه 3 شهرداری تهران است. به دلیل قرارگیری خیابان میرداماد در مرکزیت داودیه, میرداماد شناخته می شود. داودیه دارای فروشگاه ها و اداره های زیادی است. محله داودیه از شمال به قلهک از شمال شرق با محله دروس, از جنوب با پارک حقانی منتهی می شود. داودیه از طریق مترو میر داماد به خط یک مترو تهران وصل می شود. این محل قصه عجیبی دارد, در اطراف میر داماد ساختمان های بلند تجاری و مسکونی به چشم می خورد که قبلا جای درختانی تنومند و سر به فلک کشیده بود و سابقه سکونت در آن به زمان فتحعلی شاه قاجار و باغ ارغوانیه باز می گردد. محله داودیه بین خیابان شریعتی و بزرگراه مدرس است. هسته اولیه محله داودیه که همان باغ داودیه باشد در شمال میدان مادر قرار دارد.

سمساری در داودیه

امروزه که اعتماد کردن کار بسیار سختی شده است. سمساری در داودیه با مدیریت صابری با گرد آوردن افراد و متخصصانی مورد اعتماد, توانسته مجموعه ای را ایجاد کند تا شما بتوانید به راحتی و با خیالی آسوده لوازم خود را به فروش برسانید. به این منظور تنها کافیست با شماره تماس های شعبه های مختلف سمساری در داودیه در نقاط مختلف تهران تماس حاصل فرمایید تا متخصصین این مجموعه در کوتاه ترین زمان ممکن در مکان شما حاضر شوند.

چند نمونه از شعب سمساری در داودیه:

سمساری در ازگل, سمساری در لویزانسمساری در مینی سیتیسمساری در دروسسمساری در زرگندهسمساری در فرشتهسمساری در کامرانیهسمساری در فرمانیه.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود