همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در گیشا

سمساری در گیشا

سمساری در گیشا و سایر محله‌های تهران با تماس با شعبه مرکزی سمساری صابری در دسترس شماست.

 

سمساری در گیشا

یکی از راه‌های خلاص شدن از دست لوازم و اثاثیه دست دوم، فروش آن به یک سمساری معتبر و منصف میباشد، در هر محله‌ای که باشید تنها با یک تماس، کارشناسان قیمت گذاری در مکان مورد نظر شما حضور پیدا میکنند و با توجه به برند و کیفیت اثاثیه شما قیمتی مناسب رو آن میگذارند و در صورت توافق اقدام به خرید اثاثیه شما میکنند.

 

محله گیشا تهران

از محله‌های قدیمی و معروف تهران محله گیشا در غرب و شمال تهران است، این محله که اکنون به کوی نصر نیز شهرت دارد از اولین محله‌ها با بافت شهری مدرن میباشد، شماره‌گذاری خیابان‌های گیشا همانند خیابان‌های منهتن انجام شده و از گذشته محل زندگی بسیاری از افراد فرهنگی همچون سهراب سپهری و کوروش یغمایی میباشد. امکانات رفاهی محله گیشا مناسب است و شامل مراکز فرهنگی و آموزشی و تجاری زیادی میباشد. 

 

سمساری در تهران

سمساری صابری در تمامی نقاط تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد، برای دسترسی به سمساری در تهران کافی است تا با شماره 02177607370 تماس حاصل فرمایید.

 

دیگر شعب سمساری صابری در تهران:

 

سمساری شبانه روزی 

سمساری شبانه روزی در واقع سمساری میباشد که در هر ساعتی از شبانه روز آماده خدمت رسانی سریع به شما باشد، با استفاده هرچه بیشتر مردم از اینترنت پیداکردن این نوع از سمساری‌ها بسیار آسان است و با یک جست وجوی ساده به شماره تلفن آن دسترسی خواهید داشت.

 

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود