همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در کن

سمساری در کن

سمساری در کن، سولقان و دیگر شهرستان‌ها و محله‌های تهران، با تماس با سمساری صابری در دسترس شما میباشد

 

سمساری در کن

به خرید و فروش اثاثیه و لوازم دسته دوم سمساری میگویند و سمساری از آن دسته شغل‌هایی میباشد که از گذشته وجود داشته و همچنان وجود دارد در سمساری‌ها تقریبا همه چی به خرید و فروش میرسد و از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در سمساری پیدا میشود، با وجود سمساری‌ها از دور ریخته شدن لوازم نو و دسته دوم جلوگیری میشود و بخشی از هزینه آن نیز به شما باز میگردد. سمساری در تمامی محله وجود دارد فقط کافی است تا سمساری محله خود را در اینترنت جست و جو کنید برای مثال سمساری در کن و با انبوهی از شماره تلفن سمساری رو به رو میشوید.

 

محله کن

در گذشته تهران قدیم مجموعه‌ای از روستاهای متفاوت بوده است یکی از مهمترین این روستاها، روستای کن بوده است که بخش وسیعی از غرب و شمال غرب تهران کنونی را تشکیل داده بود اما اکنون با توسعه شهر نشینی این محل نیز شامل بخشی از منطقه 5 تهران میباشد که از دو روستای اصلی کن و سولقان و چند روستای کوچک دیگر تشکیل شده است. این محل قدمتی بالای 1400 سال داشته و آب و هوای مناسبی نیز دارد که محلی مناسب برای تفریح و گذراندن یک آخر هفته خوش آب و هوا میباشد. از روستاهای دیگر این منطقه میتوان وردیج، سولقان، واریش و سنگان را نام برد.

 

سمساری غرب تهران

برای دسترسی به شعبه غرب سمساری صابری با شماره تلفن 02144038227 تماس حاصل فرمایید.

دیگر شعب سمساری صابری در غرب تهران، سمساری دهکده المپیک، سمساری ستارخان، سمساری در چیتگر و... میباشد.

 

سمساری سیار و فوری

سمساری سیار و فوری دسترسی شما را به یک سمساری معتبر و منصف آسان تر کرده است، با تماس با سمساری سیار محله خود، کارشناسان قیمت گذاری که نسبت به قیمت روز برندها و اجناس آشنا هستند در هر ساعتی از شبانه روز و در سریع‌ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده و اقدام به قیمت گذاری میکنند.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود