همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در چیتگر

سمساری در چیتگر

 

سمساری در چیتگر و در تمامی محله‌های تهران قابل دسترسی میباشد فقط کافی است تا با شماره‌های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان را به مکان مورد نظر شما ارسال کنیم. ما بهترین خریدار لوازم خانگی دست دوم در چیتگر تهران هستیم. فقط کافیست تماس بگیرید. سمساری در چیتگر 24 ساعته در خدمت شماست.

 

سمساری در چیتگر

برای رها شدن از دست لوازم و اثاثیه منزل بهترین راه فروش آن به سمساری‌ها میباشد، با اینکار علاوه بر اینکه اکثر لوازم برقی تا چوبی شما به فروش میرود، بخشی از هزینه آن نیز به شما باز میگردد.

 

محله چیتگر 

محله چیتگر از محله‌های جدید تهران است که در غرب آن قرار دارد این منطقه ابتدا در کنار پارک چیتگر قرار داشت ولی با احداث دریاچه در کنار آن ساختمان سازی در این منطقه رونق گرفت و حالا ساختمان‌ها و برج‌های بلند به خوبی قابل مشاهده‌اند، و این مکان را برای زندگی مناسب کرده‌اند. محله چیتگر دارای مجموعه های تفریحی و مرکز خرید بسیار بزرگی میباشد که علاوه بر رفاه ساکنان آن منطقه از سراسر تهران برای تفریح و خرید به این مراکز سر میزنند. از مهم‌ترین مکان‌های تجاری تفریحی این منطقه میتوان دریاچه چیتگر، پارک و پیست دوچرخه سواری چیتگر و مجموعه باملند را نام برد.

 

سمساری غرب و مرکز تهران

برای ارتباط با شعبه غرب سمساری صابری با شماره 02144038227 تماس حاصل فرمایید.

 

سمساری شبانه روزی چیتگر

با وجود سمساری فوری و سمساری شبانه روزی دسترسی به سمساری معتبر بسیار آسان شده‌است، شما دیگر نیاز نخواهید داشت که محله به محله و کوچه به کوچه بدنبال یک سمساری بگردید تا قیمت درست و منصفانه بر روی اثاثیه شما بگذارد، تنها با تماس در هر ساعت از شبانه روز با سمساری محله خود کارشناسان قیمت گذاری که نسبت به برند اجناس و قیمت روز آن آشنا هستند، در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور پیدا میکنند و قیمت گذاری بر روی اثاثیه را انجام میدهند.

سمساری در چیتگر با تماس با شعبه غرب سمساری صابری کارشناسان خود را در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر میفرستد. 09122981306


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود