همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در پیروزی

سمساری در پیروزی

سمساری در پیروزی و هرمحله‌ای از تهران و اطراف شهر تهران که باشید در خدمت شما شهروندان خواهد بود.

 

سمساری در پیروزی

اگر تازه به محله پیروزی نقل مکان کرده باشید و در این جا به جایی قصد فروش برخی از لوازم و اثاثیه خود را داشته باشید، نیازمند سمساری در پیروزی خواهید بود، برای پیدا کردن سمساری منصف و معتبر در محله پیروزی کافی است عبارت سمساری در پیروزی را جست و جو کرده تا تعداد زیادی شماره تلفن سمساری در اختیار شما قرار بگیردو با تماس با یک سمساری معتبر و با تجربه میتوانید 

 

محله پیروزی کجاست؟

شاید قدیمی‌ترها این محله را به نام فرح آباد بشناسند اما اسم امروزی آن پیروزی است. محله پیروزی یکی از محله‌های قدیمی در شرق تهران است که در زمان قاجاریان جاده ای بود که به شکارگاه منتهی میشد و سپس به خاطر وجود پایگاه نیروی هوایی مشهور شد، اما حالا یکی از مناطق محبوب برای زندگی در تهران میباشد. در بافت ساختمان‌های این محله هم خانه‌های قدیمی به چشم میخورد و هم ساختمان های نوساز وجود دارد. از اصلی ترین خیابان‌های این محله میتوان خیابان پرستار، خیابان صد دستگاه و خیابان چهارصد دستگاه را نام برد. وجود امکانات رفاهی متنوع و متعدد مراکز خرید و مراکز درمانی مجهز توجه بسیاری از افراد را برای سکونت در این منطقه به خود جذب کرده است.

 

سمساری در تهران

سمساری صابری آماده ارائه خدمات نظیر خرید و فروش اثاثیه منزل در سراسر تهران میباشد، برای حضور کارشناسان قیمت گذاری میتوانید با تلفن دفتر مرکزی به شماره 02177607370 تماس حاصل فرمایید.

 دیگر شعب سمساری صابری در تهران:

 

شماره تلفن سمساری 

بافتن شماره تلفن سمساری این روزها کار زیاد سختی نیست اما پیدا کردن یک سمساری معتبر و منصف سخت است، سمساری صابری 20 سال است که در حوزه خرید و فروش اثاثیه دست دوم و نو منزل فعالیت میکند و توانسته است تا کنون با قیمت گذاری منصفانه بر روی اجناس اعتبار خود را در میان مردم حفظ کند. حالا با پیشرفت تکنولوژی سمساری صابری قصد دارد تا خدمات خود را شبانه روزی و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما ارائه دهد. 

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود