همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در هروی

سمساری در هروی

اگر به دنبال یک سمساری در محله هروی میگردید تا بتوانید لوازم و اثاثیه منزل خود را با بهترین قیمت به فروش برسانید، باید سمساری آنلاین صابری را به شما معرفی کنیم. سمساری صابری در تمامی محله‌های تهران خدمات خود را به مردم عزیز در سریع ترین زمان ممکن ارائه میدهد.

 

محله هروی کجا قرار دارد؟

محله هروی در شمال شرقی شهر تهران قرار گرفته است. این محله که در گذشته از دو روستای مبارک آباد و حسین آباد تشکیل شده بود امروز یکی از پر هزینه ترین محله ها برای خرید خانه میباشد. نام این محله را به خاطر خانواده خیر هروی که در گذشته به مردم این محله کمک میکردند، نام گذاری شده‌است تا یادشان همواره جاودان بماند. این محله در همسایگی محله های پاسداران و مجیدیه میباشد اما از نظر رفت آمد بسیار خلوت تر است و به خاطر داشتن امکانات رفاهی متعدد محله مناسبی برای زندگی میباشد. از مکان های تفریحی و مهم این محله میتوان باغ عین الدوله و پاساژ هروی سنتر را نام برد.

 

سمساری در شرق تهران

برای دریافت خدمات از سمساری صابری در شرق تهران میتوانید با شماره 02177690320 تماس بگیرید. سمساری در هروی و تمام محله‌های تهران با سمساری سیار صابری در خدمت شما شهروندان گرامی میباشد.

 

سمساری آنلاین صابری چه خدماتی را ارائه میدهد؟

سمساری آنلاین صابری با 20 سال سابقه در زمینه خرید فروش انواع اثاثیه و لوازم منزل خدمات خود را در قالب خرید و فروش اثاثیه و قیمت گذاری بر روی اجناس دست دوم و نو ارائه میدهد. برای دریافت خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان قیمت گذاری ما در سریع ترین زمان ممکن خود را به موقعیت مورد نظر شما برسانند و بر روی اجناس شما با توجه به برند و کیفیت بهترین قیمت را بگذارند. دسترسی به سمساری صابری تنها با یک تماس امکان پذیر خواهد بود.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود