همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در مولوی

سمساری در مولوی

 تنها با تماس با شماره سمساری 02177607370 سمساری صابری در خدمت شما خواهد بود.

 

سمساری در مولوی

سمساری صابری با 20 سال تجربه در زمینه خرید و فروش انواع اثاثیه نوع و دست دوم منزل، ادارات و شرکت‌ها با ارائه بهترین خدمات توانسته است تا بسیاری از مشتریانش را راضی نگه دارد، چراکه سمساری صابری خدمات خود را در تمامی محله‌های تهران در کمترین زمان ممکن و در هر ساعتی از شبانه روز ارائه میدهد و کار بسیاری از آن ها را بسیار آسان تر کرده است. همچنین قیمت گذاری منصفانه بر روی اجناس خیال بسیاری از مشتریان را از بابت فروش اثاثیه شان راحت کرده است.

 

آشنایی با محله مولوی

از قدیمی ترین محلات  تهران  محله مولوی میباشد که در جنوب تهران واقع شده است. با اینکه این محله در زمان ناصرالدین شاه ساخته شده و پیشرفت کرده است، اما آثار تاریخی پیدا شده در این منطقه، قدمت زندگی درآن را به 7000 سال نیز میرساند. بافت محله مولوی را همچنان خانه‌های قدیمی تشکیل میدهند، و قیمت خانه‌های این محله نسبت به سایر محله‌های تهران ارزان تر میباشد. البته با بیشتر شدن مراکز تجاری در مولوی اغلب ساختمان‌ها تبدیل به انبارهای این واحدهای تجاری شده است. مولوی به مرکز فروش پارچه و پرده معروف است همچنین از دیگر مکان های معروف این محله میتوان کوچه مرغی ،بازار قدیمی مولوی، کوچه باغ ایلچی و کلیسای طاووس را نام برد.

 

سمساری در تهران

فرقی نمیکند در کدام از محله‌های تهران ساکن باشید، سمساری صابری در تمامی محله‌های تهران دارای شعب مختلفی میباشد:

 

سمساری سیار چیست؟

در گذشته در هر محله‌ای یک سمساری وجود نداشت و یا برای یافتن یک سمساری مناسب مجبور بودیم تا به هر محله‌ای سر بزنیم تا بتوانیم اثاثیه خود را با بهترین قیمت به فروش برسانیم، اما حالا این مشکل حل شده است و سمساری ‌های سیار جایگزین آن شده‌اند، با تماس با یک سمساری سیار، کارشناسان قیمت گذاری در محل مورد نظر شما حاضر میشوند تا با توجه به جنس و برند و کیفیت اثاثیه را قیمت گذاری و خریداری میکنند. یک تماس کوتاه جایگزین زمان زیادی که برای یافتن سمساری میگذاشتیم میشود.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود