همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در منیریه

سمساری در منیریه

سمساری در منیریه و تمامی مناطق تهران و شهرستان‌های اطراف با سمساری صابری در خدمت شما هستیم.

 

سمساری در منیریه

ساکن هر محله از تهران که باشید با جا به جایی به یک مکان جدید و یا تغییر دکوراسیون داخلی با اثاثیه‌ای رو به رو خواهید شد که دیگر نیازی به آن‌ها ندارید و تنها فضای شما را پر کرده‌اند، برای خلاص شدن از دست این نوع وسایل یک راه آسان و کم دردسر وجود دارد و آن فروش این اثاثیه به سمساری ‌ها میباشد. اگر ساکن محله منیریه هستید و نیازمند سمساری میباشید، با سمساری صابری تماس بگیرید.

 

آشنایی با محله منیریه

یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران که در هسته مرکزی بافت شهری امروزی قرار گرفته است محله منیریه میباشد، قدمت ساخت اولیه محل به زمان ناصرالدین شاه قاجار بازمیگردد، زمانی که همسر او منیر السلطنه در این محله دارای عمارت بوده و زندگی میکرده است. همچنین بسیاری از وزرا دربار قاجار در این محله زندگی میکردند و از مناطق اعیانی نشین محسوب میشده است. اما حالا با گذشت زمان بسیاری از این بناها تخریب شده اند اما بافت قدیمی محله همچنان حفظ شده‌است. ساکنین تهران حالا این محله را به بورس فروش لوازم ورزشی میشناسند، خیابانی که سر تا سر آن را مغازه فروش لباس‌های ورزشی و کوهنوردی پر کرده‌اند. شلوغی و ترافیک این محله به خاطر قرار گرفتن در نزدیکی خیابان کارگر جنوبی، ولیعصر و سپه میباشد.

 

سمساری در مرکز تهران

سمساری صابری در تمامی محله‌های تهران دارای شعبه میباشد، شما میتوانید با شماره 02177607370 سمساری صابری تماس بگیرید.

دیگر شعب سمساری در تهران:

 

شماره تلفن سمساری در منیریه

ساکن هر محله از تهران که باشید برای یافتن شماره تلفن یک سمساری معتبر در محله خود فقط کافی است تا عبارت "سمساری در (نام محله مورد نظر)" را در گوگل جست و جو کنید تا با تعداد زیادی شماره تلفن سمساری رو به رو شوید، با تماس با یک سمساری با تجربه در زمینه خرید و فروش اثاثیه و لوازم دست دوم منزل میتوانید اجناس خود را با بهترین قیمت به فروش برسانید.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود