همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در منیریه

سمساری در منیریه

سمساری در منیریه و تمامی مناطق تهران و شهرستان‌های اطراف با سمساری صابری تهران در خدمت شما هستیم. برای دریافت راهنمایی و مشاوره خرید و فروش با کارشناسان ما در تماس باشید.

ساکن هر محله از تهران که باشید با جا به جایی به یک مکان جدید و یا تغییر دکوراسیون داخلی با اثاثیه‌ای رو به رو خواهید شد که دیگر نیازی به آن‌ها ندارید و تنها فضای شما را پر کرده‌اند، برای خلاص شدن از دست این نوع وسایل یک راه آسان و کم دردسر وجود دارد و آن فروش این اثاثیه به سمساری ‌ها میباشد. اگر ساکن محله منیریه هستید و نیازمند سمساری میباشید، با سمساری صابری تماس بگیرید.

شماره تماس:09122981306

شعبه مرکزی: 77607370

شعبه غرب تهران: 44038227

شعبه شمال تهران: 22607552

شعبه شرق تهران: 77690320

خدمات سمساری منیریه

خریدار کلیه وسایل منزل به صورت جزئی و یا یکجا در تمام مناطق با بیشترین قیمت و تضمینی

سمساری در منیریه خریدار انواع وسایل از قبیل:

  • ماشین لباسشویی
  • ماشین ظرفشویی
  • بخاری
  • یخچال سایت و فریزر
  • انواع تلویزیون ال سی دی و ال ای دی
  • وسایر وسایل برقی و چوبی منزل

آشنایی با محله منیریه

یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران که در هسته مرکزی بافت شهری امروزی قرار گرفته است محله منیریه میباشد، قدمت ساخت اولیه محل به زمان ناصرالدین شاه قاجار بازمیگردد، زمانی که همسر او منیر السلطنه در این محله دارای عمارت بوده و زندگی میکرده است. همچنین بسیاری از وزرا دربار قاجار در این محله زندگی میکردند و از مناطق اعیانی نشین محسوب میشده است. اما حالا با گذشت زمان بسیاری از این بناها تخریب شده اند اما بافت قدیمی محله همچنان حفظ شده‌است. ساکنین تهران حالا این محله را به بورس فروش لوازم ورزشی میشناسند، خیابانی که سر تا سر آن را مغازه فروش لباس‌های ورزشی و کوهنوردی پر کرده‌اند. شلوغی و ترافیک این محله به خاطر قرار گرفتن در نزدیکی خیابان کارگر جنوبی، ولیعصر و سپه میباشد.

سمساری در منیریه

سمساری در مرکز تهران

سمساری صابری در تمامی محله‌های تهران دارای شعبه میباشد، شما میتوانید با شماره 02177607370 سمساری صابری تماس بگیرید.

دیگر شعب سمساری در تهران:

 

شماره تلفن سمساری در منیریه

ساکن هر محله از تهران که باشید برای یافتن شماره تلفن یک سمساری معتبر در محله خود فقط کافی است تا عبارت "سمساری در (نام محله مورد نظر)" را در گوگل جست و جو کنید تا با تعداد زیادی شماره تلفن سمساری رو به رو شوید، با تماس با یک سمساری با تجربه در زمینه خرید و فروش اثاثیه و لوازم دست دوم منزل میتوانید اجناس خود را با بهترین قیمت به فروش برسانید.

برای دریافت انواع خدمات سمساری در منیریه و تمامی محلات تهران میتوانید با سمساری صابری تماس حاصل فرمایید و خدمات سمساری را در تهران دریافت نمایید. 09122981306 تماس با سمساری در منیریه تهران

چطور یک سمساری منصف در منیریه پیدا کنیم؟

امروزه با توصعه عصر تکنولوژی اطلاعات دیگر مثل قدیم نیست که مراجعات به امانت فروشی به صورت حضوری باشد. شما می توانید با مراجعه کردن به سایت سمساری به نشانی semsari.org سریعات به یکی از مشاوران و متخصصان ما وصل شوید و جنس و کالا دست دوم خود را به فروش برسانید.

همچنین کارشناسان ما در مجموعه بزرگ سمساری صابری یا سمساری منیریه آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما در زمینه خرید و فروش انواع وسایل برقی منزل می باشند.

ما بهترین خریدار وسایل دست دوم و ضایعات منزل شما هستیم. با بیش از 50 سال سابقه فعالیت در شهر تهران و حومه.

خریدار انواع فرش ماشینی و دستباف، لباسشویی ، یخچال و لوازم برقی و فلزی و.... در منیریه


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود