همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در مطهری

سمساری در مطهری

سمساری در مطهری از بهترین شعب سمساری صابری در مرکز تهران میباشد.

اگر ساکن محله مطهری باشید یا محل کار شما در این محله باشد و قصد فروش اثاثیه خود را داشته باشید، باید به شعب سمساری در مطهری مراجعه کنید، سمساری‌های سیار گزینه مناسبی برای شما میباشند. سمساری صابری با 20 سال تجربه در زمینه فروش انواع اثاثیه و لوازم دست دوم خانگی و اداری آماده ارائه خدمات با مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان است.

سمساری در مطهری

محله مطهری تهران

یکی از محله‌های پر رفت و آمد در مرکز تهران محله مطهری میباشد، این محله در گذشته با نام تخت طاووس مشهور بوده است و هنوز افراد مسن نیز این خیابان را به همین اسم میشناسند، این محله را اغلب ساختمان‌های اداری دولتی و خصوصی تشکیل داده و در از خیابان‌های شلوغ در طول هفته به شمار میرود، وجود خیابان‌های مهمی همچون خیابان قائم مقام، خیابان میرزای شیرازی، خیابان ترکمنستان و خیابان سنائی اهمیت محله مطهری را چند برابر کرده‌است. امکانات رفاهی درمانی و گردشگری مانند بیمارستان جم و هتل بزرگ تهران همچنین دسترسی آسان به وسیله حمل نقل عمومی این محله برای زندگی و کار مناسب میکند.

 

سمساری در مرکز تهران

در هر محله از مرکز تهران که باشید، برای دسترسی به سمساری سیار صابری با شماره تلفن 02177607370 تماس حاصل فرمایید.

از دیگر شعب سمساری در مرکز تهران:

 

سمساری در محل یا سمساری سیار در مطهری؟

سمساری از دسته شغل‌های است که از گذشته تا به الان وجود داشته است اما با توجه به شرایط و تغییرات و پیشرفت تکنولوژی این کسب و کار نیز درگیر تغییراتی شده است، در گذشته برای دسترسی به یک سمساری مورد اعتماد باید مدت زیادی زمان و انرژی صرف میکردید، حال سمساری سیار و سمساری در محل جایگزین سمساری‌های قدیمی شده‌اند، و تنها با یک تماس در محل مورد نظر شما حاضر میشوند.

شما میتوانید در تمام مناطق تهران با شعبه نزدیک ما در تماس باشید و ما در سریعترین زمان برای خرید وسایل دست دوم و کارکرده منزل یا محل کار شما حاظر خواهیم شد.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود