همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در مرزداران

سمساری در مرزداران

سمساری در مرزداران و تمامی محله های تهران با خدمات سمساری سیار و آنلاین صابری با بیش از 20 سال تجربه در زمینه خرید و فروش انواع لوازم دست دوم منزل و شرکت ها .

 

سمساری در مرزداران

در گذشته برای پیداکردن یک سمساری معتبر و با انصاف در هر محله باید زمان زیادی میگذاشتیم و حتی محله های دیگر را میگشتیم تا بتوانیم با بهترین قیمت لوازم و اثاثیه خود را به فروش برسانیم، اما حالا سمساری صابری با پیشرفت تکنولوژی دسترسی به یک سمساری با انصاف را راحت تر کرده است و شما با یک تماس در هر محله ای از شمال ، جنوب، شرق یا غرب تهران که باشید میتوانید خدمات سمساری را در محل مورد نظرتان دریافت کنید.

 

محله مرزداران

محله مرزداران یکی از محلاتی است که در غرب تهران پس از انقلاب اسلامی و در اوایل سال 60 با ساکن شدن مهاجران از سایر شهرستان های ایران به این منطقه بافت شهری خود را پیدا کرده است. پیش از این، این محله را باغ های انار و توت تشکیل داده بودند که باغداران در این محله میوه های خود را به میدان های شهر میاوردند و میفروختند و اکثر اهالی این محله را باغداران تشکیل داده بودند. اطراف این محله غربی را بزرگراه های زیادی قرار دارد که دسترسی به مرزداران را راحت تر کرده است.

 

سمساری در غرب تهران

اگر ساکن یکی از محلات در غرب تهران هستید و نیاز دارید تا خدمات سمساری را در غرب تهران دریافت کنید با شعبه غرب سمساری صابری به شماره 02144038227 تماس بگیرید.

دیگر شعب سمساری صابری در غرب تهران:

سمساری در صادقیه

سمساری در سعادت آباد

سمساری در شهرک غرب

سمساری در ونک

سمساری در شهرآرا

سمساری در ستارخان

 

 

خرید و فروش انواع اثاثیه دست دوم در تهران

یکی از سوالات متداولی که افراد در باره خدمات سمساری از ما میپرسند، این است که سمساری ها چه نوع اثاثیه ای را خرید و فروش میکنند؟ در گذشته در سمساری ها و دست دوم فروشی ها همه چیز پیدا میشد به قول معروف از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در این نوع مغازه ها پیدا میشد. اما حالا هر سمساری با توجه به تخصصش انواع لوازم منزل را خریداری میکند، سمساری صابری نیز در زمینه سمساری وسایل برقی آشپزخانه قدیم وجدید مثل آبمیوه گیری چرخگوشت ، سرویس های چینی قدیمی ژاپنی آلمانی آمریکایی فرانسوی، سمساری ال ای دی وال سی دی وسایل صوتی و تصویری قدیمی وجدید، سمساری دیگچه های مسی قدیمی فلزات ضایعاتی و بسیاری لوازم دیگر فعالیت میکند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با سمساری صابری تماس بگیرید.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود