همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در مجیدیه

سمساری در مجیدیه

سمساری در مجیدیه و تمامی محله‌های شرق تهران با تماس با سمساری صابری قابل دسترسی خواهد بود.

 

سمساری در مجیدیه

برای دسترسی به سمساری معتبر در مجیدیه یا هر محله از تهران که باشید فقط کافی است تا سمساری را همراه با نام محله خود در گوگل جست و جو کنید مانند : "سمساری در مجیدیه"، سپس با تعداد زیادی شماره تلفن سمساری در محله خود رو به رو میشوید و با اعتماد به یک سمساری معتبر و باتجربه میتوانید اثاثیه خود را به فروش برسانید.

 

آشنایی با محله مجیدیه

مجیدیه از محله‌های قدیمی تهران میباشد که به ساکنین ارمنی خودش معروف است، این محله پیشتر از باغ‌های تهران بوده که پس از توسعه شهر نشینی و حضور خانواده‌های ارمنی در این محله توسعه پیدا کرده است. اکنون این محله به وسله بزرگراه رسالت به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است و از خیابان‌های مهم این محله میتوان استاد حسن بنا، 16 متری دوم و اثنی عشری را نام برد. قیمت خانه‌ها در این محله با توجه به متریال ساخت و موقعیت متفاوت است و اغلب متوسط رو به بالا میباشد. وجود شیرینی فروشی و موادپروتئینی مانند کالباس فروشی ها در این محله زیاد به چشم میخورد که بخاطر پیشینه ارمنی این محله میباشد. اگر قصد زندگی در مجیدیه را داشته باشید این محله از نظر امکانات رفاهی، آموزشی، درمانی و تفریحی مشکلی نداشته و بسیار مناسب میباشد.

 

سمساری در تهران

سمساری صابری علاوه بر شرق تهران در سایر محله‌های تهران نیز دارای شعبه میباشد و شما با تنها با تماس با شماره میتوانید به سمساری صابری دسترسی داشته باشید.

 

چگونه یک سمساری معتبر پیدا کنیم؟

برای یافتن سمساری معتبر در محله خود باید به سابقه سمساری و منصف بودن آن توجه کنید، همچنین یک سمساری معتبر تمام سعی خود را میکند تا مشتریان خود را راضی نگه داشته و بهترین خدمات را به ارائه میدهد، سمساری صابری دارای 20 سال تجربه در زمینه خرید و فروش انواع اثاثیه و لوازم دست دوم منزل است که توانسته است رضایت مشتریان را کسب کند.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود