همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در لاله زار

سمساری در لاله زار

سمساری در لاله زار  و تمامی محله‌های تهران با تماس با سمساری صابری قابل دسترسی میباشد فقط کافی است تا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

سمساری در لاله زار

سمساری از آن کسب و کارهایی میباشد که از گذشته وجود داشته اند و همچنان نیز وجود دارند، سمسارها لوازم و اثاثیه دست دوم شما را خریداری میکنند. در گذشته سمساری‌ها مغازه‌های ثابت داشتند و یا کوچه به کوچه به دنبال اثاثیه میرفتند اما با وجود استفاده هرچه بیشتر مردم از اینترنت و فضای مجازی سمساری‌ها نیز از این فضا بی بهره نبودند و سمساری سیار و آنلاین را جایگزین روش‌های قدیمی کرده‌اند. لاله زار از محله‌های قدیمی تهران میباشد که بیشتر تجاری میباشد، برای فروش اثاثیه دست دوم محل کار خود میتوانید با شعبه سمساری در لاله زار تماس حاصل فرمایید.

 

لاله زار

از قدیمی ترین خیابان‌های تهران خیابان لاله زار میباشد که به دستور ناصرالدین شاه برای اولین بار ساخته شد، سپس با روی کار آمدن رضاشاه تغییرات زیادی کرد و مدرن‌تر شد این خیابان امروزه بافت قدیمی خود را از دست داده است و مکانی برای لوستر فروشی‌ها و لوازم الکتریکی میباشد، از مکان‌های تاریخی این مکان میتوان سینما رکس، هتل لاله زار و تئاتر نصر را نام برد.

 

سمساری در مرکز تهران

برای دسترسی به سمساری مرکز تهران با شعبه مرکزی سمساری صابری به شماره 02177607370 تماس حاصل فرمایید.

شعب دیگر سمساری صابری در مرکز تهران

 

سمساری صابری

سمساری صابری با 20 سال سابقه در فروش و  اثاثیه و لوازم دست دوم منزل در خدمت شماست تا در هر محله از تهران قرار داشته باشید با سمساری سیار به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان قیمت گذاری در مکان مورد نظر حضور پیدا کرده و با توجه به برند کیفیت و قیمت روز اجناس منصفانه‌ترین قیمت را بر روی اجناس شما بگذارند. با تماس با شماره‌های درج شده در سایت سمساری صابری در خدمت شما خواهد بود.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود