همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در فاطمی

سمساری در فاطمی

سمساری در فاطمی با یک تماس آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

 

سمساری در فاطمی

سمساری از آن دسته کسب و کارهایی است که از گذشته تا به امروز وجود داشته و همچنان نیز وجود خواهد داشت، چراکه امروزه بیش از پیش خرید و فروش اجناس دست دوم در سر تا سر جهان اهمیت پیدا کرده است. برای تولید یک محصول جدید مقدار زیادی انرژی مصرف شده و به محیط زیست آسیب میرساند لذا استفاده مجدد از یک محصول کاری معقولانه و با اهمیت در جهان امروز است. با پیشرفت تکنولوژی سمساری ها نیز در فضای مجازی و اینترنت به فعالیت میپردازند، شما با یک جست و جوی ساده با سمساری‌های زیادی آشنا خواهید شد.

 

محله فاطمی 

 از محله های مرکزی تهران محله فاطمی میباشد که به خاطر وجود ادارات دولتی و خصوصی متعدد و همچنین ساختمانن وزارت کشور بسیار معروف میباشد، این محله پیش از حکومت پهلوی و توسعه شهر تهران مکانی خارج از  دروازه‌های تهران بوده است اما با پیشرفت چشم گیر شهر تهران حال بخشی از مرکز آن میباشد. این محله از نظر سطح فرهنگی از امکانات خوبی برخودار است، وجود تالار وزارت کشور برای برگزاری تئاترها و کنسرت ها همچنین مراکز درمانی و مدارس متعدد امکانات رفاهی بالای این محله را نشان میدهد که این محله را برای زندگی مناسب میکند.

 

سمساری در مناطق 22 گانه تهران

برای دریافت خدمات از سمساری در مناطق 22 گانه تهران با شماره تماس بگیرید

 

سمساری صابری

سمساری صابری از سمساری‌های با تجربه در سطح شهر تهران میباشد، این سمساری با 20 سال تجربه در زمینه خرید و فروش اثاثیه و لوازم دست دوم منزل و ادارات آماده ارائه خدمات در هر محله از تهران میباشد. فقط کافی است تا در هر منطقه ا تهران که باشید با شعبه مورد نظر خود تماس گرفته تا کارشناسان قیمت گذاری در محل مورد نظر شما حاضر شده و اقدام به خرید اجناس شما کنند.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود