همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در شوش

سمساری در شوش

 

سمساری در شوش

در هر محله از تهران که باشید، فرقی نمیکند که جنوب یا شمال، سمساری صابری برای راحتی مشتریان در تمامی نقاط استان تهران دارای شعبه میباشد، فقط کافی است تا با شماره تماس 02177607370 بگیرید تا کارشناسان قیمت گذاری در مکان مورد نظر شما حاضر شده و بر روی اثاثیه شما قیمت گذاری کنند.

 

محله شوش

کمتر کسی هست که ساکن تهران باشد و محله شوش را نشناسد، از قدیمی‌ترین محلات در جنوب تهران میباشد که هنوز هم که هنوز است بافت آن تغییر زیادی نکرده و ساختمان‌های قدیم و یکی دو طبقه‌ای به چشم میخورند. این منطقه که به میدان راه آهن و ایستگاه راه آهن تهران بسیار نزدیک است و به خاطر بلورفروشی‌های خیابان صابونیان در میان مردم تهران به ویژه بانوان معروف میباشد. قیمت خانه‌‍‌ها در این منطقه از متوسط شهر تهران کمی پایین‌تر است و بسیاری از افراد برای یافتن خانه با قیمت مناسب به این منطقه سر میزنند. وجود دروازه‌های قدیمی و کاروانسراهایی که از زمان گذشته در این محله بودند از جاذبه‌های تاریخی این محله میباشد.

 

سمساری در جنوب تهران

از آنجا که بیشتر بافت جنوب شهر تهران را ساختمان‌های قدیمی پوشش میدهند، وجود وسایل قدیمی و دست دوم در این محله‌ها بیشتر به چشم میخورد، با گذشت زمان بسیاری از این افراد تصمیم به نوکردن وسایل خود میکنند و بهترین راه برای راحت شدن از اثاثیه قبلی فروش آن به سمساری در جنوب تهران میباشد.

دیگر شعب سمساری صابری در تهران:

  • سمساری در مولوی
  • سمساری در کن
  • سمساری در توحید
  • سمساری در یوسف آباد
  • سمساری در تهرانسر
  • سمساری در جمهوری
  • سمساری در لاله زار

 

چگونه یک سمساری منصف پیدا کنیم؟

پیداکردن یک سمساری منصف در گذشته کار بسیار دشواری بود برای همین اکثر افراد حتی مجبور میشدند فضای زیادی از خانه یا انبار خود را به نگه داشتن اثاثیه بلا استفاده خود اختصاص دهند یا زیر قیمت مجبور به فروش آن‌ها میشدند. اما حالا با پیشرفت تکنولوژی و استفاده مردم از اینترنت پیدا کردن یک سمساری منصف کار بسیار راحتی است و با جست و جو و بررسی تجربه و رضایت مشتریان از یک سمساری میتوانید در زمانی کوتاه یک سمساری معتبر را پیدا کنید.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود