همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در شهرآرا

سمساری در شهرآرا

برای ارتباط با سمساری در شهرآرا و تمامی محلات تهران با سمساری آنلاین صابری تماس بگیرید.

 

سمساری در شهرآرا

سمساری از آن دسته شغل‌هایی است که از گذشته در میان مردم وجود داشته و همچنان نیز وجود دارد اما روش ارائه خدمات آن تغییر کرده است، اگر در گذشته تنها مغازه‌هایی بودند که اجناس دست دوم را خرید و فروش میکردند، اکنون این سمساری ها علاوه بر داشتن مغازه خدمات خود را در بستر فضای مجازی نیز ارائه میدهند تا بتوانند محدوده بیشتری را پشتیبانی کنند. حالا در هر محله‌ای که باشید فقط کافی است نام سمساری و محله خود را جست و جو کنید و با شماره تلفن سمساری صابری تماس بگیریدف تا خدمات سمساری را دریافت کنید.

 

محله شهرآرا تهران

از محله‌های غربی تهران که در همسایگی محله ستارخان و برق آلستوم قرار دارد محله شهرآرا میباشد. بافت ساختمان‌های این محله اغلب برج‌ها و مجتمع‌های مسکونی میباشند اما قدمت خانه‌های ویلایی در این محله به 200سال نیز میرسد. وجود امکانات رفاهی متعدد و رفت و آمد راحت در خیابان‌ها، شهرآرا را محله مناسبی برای زندگی کرده است. یکی از معروف ترین تفریحات این محله وجود بستنی فروشی‌های متعدد است که آخر هفته محل رفت و آمد بسیاری از مردم میباشد.

 

سمساری در غرب تهران

برای دسترسی به خدمات سمساری در غرب تهران فقط کافی است تا با شماره 02144038227 تماس بگیرید.

دیگر شعب سمساری در غرب تهران

 

سمساری سیار صابری

اگر ساکن غرب تهران باشید برای دسترسی به سمساری معتبر باید به شرق تهران در محله امام حسین و مدنی بیایید، اینکار علاوه بر خسته کننده بودن و تحمل ترافیک های طولانی مدت تهران، زمان زیادی را از شما میگیرید، سمساری سیار اینکار را برای شما آسان تر میکند. دیگر نیاز نیست که شما به سراغ سمساری ها بروید بلکه سمساری سیار صابری در تمامی مناطق تهران کارشناسان خود را به محل مورد نظر شما میفرستد تا بر روی اثاثیه شما قیمت گذاری کرده و آن‌ها را از شما خریداری کنند.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود