همراه مدیریت
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در سوهانک

سمساری در سوهانک

ما در سمساری در سوهانک در کل محله های سوهانک آماده ارایه خدمات به شما عزیزان هستیم.

محله سوهانک

سوهانک در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. این محله در گذشته های دور دهکده ای در شمال شرقی تهران بوده که با گسترش شهر, اکنون به محله ای از محله های پایتخت تغییر کرده است. این شهر در سال 1342 پدید آمد که یکی از قدیمی ترین محلات تهران شناخته می شود. با وجود تمام این ساخت و ساز ها سوهانک همچنان بافت قدیمی و ییلاقی خود را حفظ کرده و در کوچه های باریک آن می توانید قدیمی بودن آن را مشاهده کنید. سوهانک امروزه به محله برج های بلند شناخته می شود. از خیابان های اصلی این محله می توان به خیابان سلمان, خیابان درمانگاه, خیابان سوهانی اشاره کرد. این محله در نزدیکی محله ازگل قرار دارد. سوهانک به دلیل موقعیت قرار گیری در اطراف رشته کوه های البرز, از آب و هوای بسیار خوبی بهره برده است و از مناظر خوب و سرسبزی برخوردار می باشد.

طبیعت گردی در سوهانک

پارک ها و بوستان ها مانند بوستان آسمان محلی برای تفریح اهل محله هستند. مجتمع تجاری پردیس, مجتمع تجاری پلاتینیوم برای خرید در سوهانک مناسب هستند.

سمساری در سوهانک

سمساری در سوهانک خریدار فریزر دست دوم سالم و موتور سوخته می باشد. سمساری در سوهانک با مدیریت صابری برترین خریدار ضایعات آهن در سوهانک حاصل از تخریب ساختمان و سوله است. بسیاری از مردم برای تعویض لوازم منزل به کالاهای به روزتر مدام در حال فروش این اسباب هستند, شما می توانید با شماره گیری سمساری در سوهانک این کار را در هر ساعت از شبانه روز راحت و آسوده کنید و بدون اتلاف وقت و ماندن در ترافیک وسایل خود را به فروش برسانید.

در ادامه چند نمونه از شعبه های سمساری در سوهانک را به شما معرفی خواهیم کرد:

شعبه های سمساری در سوهانک


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود