همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در سهروردی

سمساری در سهروردی

 

سمساری در سهروردی و تمامی محله‌های تهران دارای شعبه میباشد، برای دسترسی به سمساری صابری با شعبه محل مورد نظر خود تماس بگیرید.

ما در سریع ترین زمان و با بیشترین قیمت وسایل دست دوم منزل یا اداره شما را خریدار هستیم.

اگر ساکن محله سهروردی هستید یا قصد دارید تا به این محله نقل مکان کنید در این جا به جایی ممکن است تا با اثاثیه‌ای رو به رو شوید که دیگر به آن نیاز نداشته باشید و یا فضای کافی برای نگهداری آن وجود نداشته باشد، با تماس با شعبه سمساری در سهروردی میتوانید این لوازم و اثاثیه را به فروش بگذارید

سمساری در سهروردی

محله سهروردی تهران

محله سهروردی از محلات خوش نام در مرکز تهران میباشد، این محله در قسمت شمالی خود دارای بافت مسکونی و هرچه به جنوب نزدیک‌تر میشویم اداری تر میشود. دسترسی به محله سهروردی بسیار راحت است وجود تاکسی و اتوبوس و ایستگاه مترو باعث رفت و آمد آسان‌تر از این محله به تمام نقاط تهران نیز میباشد. از مراکز تفریحی و تجاری این منطقه میتوان پارک اندیشه و پاساژ اندیشه در نزدیکی آن را نام برد. وجود امکانات متنوع و فرهنگ بالای ساکنان محله سهروردی، این منطقه برای سکونت بسیار مناسب میباشد.

 

سمساری در مرکز تهران

سمساری صابری در سراسر تهران دارای شعبه میباشد برای حضور کارشناسان سمساری در مرکز تهران با شعبه مرکزی به شماره 02177607370 تماس حاصل فرمایید.

سمساری یک فعالیت تجاری بوده که در واقع شامل خرید و فروش کالاها یا خدمات بین طرفین سودجو، به نام سمسار، می‌باشد. سمساران به عنوان واسطه‌گران معاملات، به کارفرمایان و خریداران در فرآیند خرید و فروش کمک می‌کنند.

 

سمساری سیار در سهروردی

برای معرفی سمساری سیار ابتدا باید آن را تعریف کنیم، سمساری‌ سیار به سمساری میگویند که در هر مکان که باشید کارشناسان خود را به آن محل فرستاده تا بر روی اجناس شما قیمت گذاری کرده و آن‌ها را خریداری کنند. در این نوع از سمساری‌ها دیگر نیاز نیست زمان زیادی را برای پیدا کردن یک سمساری منصف صرف کنید و تنها با یک جست و جوی ساده در اینترنت به تعداد زیادی از شماره تلفن سمساری رو به رو خواهید شد و با اعتماد به یک سمساری با تجربه میتوانید اجناس خود را به فروش برسانید.

ما تلاش داریم بهترین خدمات خود را به صورت سیار به تمامی شما عزیزان در هر جای تهران و سهروردی و... ارایه بدهیم.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود