همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در دهکده المپیک 09122981306

سمساری در دهکده المپیک 09122981306

سمساری در دهکده المپیک با شعبه غرب سمساری صابری تماس بگیرید.

سمساری در دهکده المپیک

سمساری شغلی است که از گذشته تا کنون وجود داشته است. افراد برای فروش لوازم اثاثیه دست دوم خود به سمساری‌ها مراجعه میکنند. اما امروزه به روش دیگری میتوان به سمساری‌ دسترسی داشت، تنها با یک جست و جوی ساده در اینترنت با انبوهی شماره تلفن سمساری رو به رو خواهید شد و با تماس سمساری در هر محله‌ای که باشید در خدمت شما است.

سمساری در دهکده المپیک

شماره تماس:09122981306

شعبه غرب تهران: 44038227

شعبه شمال تهران: 22607552

شعبه شرق تهران: 77690320

شعبه مرکزی: 77607370

خدمات سمساری در دهکده المپیک

  • خریدار انواع لوازم خانگی دست دوم سمساری در دهکده المپیک
  • خریدار انواع مبل دست دوم سمساری در دهکده المپیک
  • خریدار فرش دستباف دست دوم سمساری در دهکده المپیک
  • خریدار انواع یخچال و کولرگازی دست دوم سمساری در دهکده المپیک
  • خریدار خرده لوازم انباری در دهکده المپیک

آشنایی با محله دهکده المپیک

قدیمی‌ترین محله در منطقه 22 تهران دهکده المپیک میباشد، این محله در اوایل دهه 40 برای اسکان ورزشکاران بازی‌های آسیایی ساخته شد اما پس از انقلاب به کارکنان سازمان تربیت بدنی فروخته شد. با توجه به قدیمی بودن این محله همچنان از بافت قدیمی و خاصی برخودار است و بلوک‌های 4 یا 5 طبقه به چشم میخورند.

 

سمساری در تهران

سمساری صابری در تمام محله‌های تهران دارای شعبه میباشد. برای اطلاعات بیشتری میتوانید با دفتر مرکزی سمساری صابری با شماره 02177607370 تماس حاصل فرمایید.

 

سمساری فوری چیست؟

نیاز به فروش اثاثیه منزل ممکن است در هر زمانی اتفاق بیافتد و ما امیدواریم که برای اتفاقات خوب این کار انجام شود، مانند جا به جایی به یک مکان جدید، مهاجرت به یک شهر و کشور دیگر و شما مجبور باشید تا در سریع ترین زمان ممکن به یک سمساری معتبر و منصف دسترسی داشته باشید و اثاثیه خود را بفروشید. سمساری فوری در خدمت شماست تا در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان قیمت گذاری خود را به محل مورد نظر شما ارسال میکند.

مشخصات سمساری خوب در دهکده المپیک تهران

مشخصات یک سمساری خوب شامل مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و صفات بوده که وی را به یک متخصص ماهر و منصف در زمینه خرید و فروش محصولات تبدیل می‌ کند. در ادامه برخی از مشخصات یک سمساری خوب را بررسی میکنیم:

  1. تجربه و دانش: یک سمسار خوب باید دارای تجربه و دانش لازم در باره محصولات و فرآیند خرید و فروش باشد. وی باید اطلاعات خوبی درباره محصولات قیمت‌ها، شرایط قانونی و مسائل مربوط به معاملات اجناس داشته باشد.

  2. حرفه‌ای بودن: یک سمسار خوب باید در کارش متعهد و قابل اعتماد باشد. او باید از حقوق و وظایف حرفه‌ای خود آگاهی داشته باشد و با کد اخلاق حرفه‌ای همخوانی داشته باشد.

  3. توانایی مذاکره: مهارت‌های مذاکره قدرتمند برای یک سمسار خیلی اهمیت دارد. وی باید قادر به نشان دادن استعداد در مذاکره قیمت و شرایط معامله با طرف مقابل باشد و توانایی کسب مناسب ترین شرایط را داشته باشد.

  4. شناخت بازار محلی: سمسار خوب باید بازار محلی خود را به درسیتی شناخته و درباره منطقه و ویژگی‌های آن اطلاعات کاملی داشته باشد. این شامل شناخت ارزش‌های ملکی، امکانات عمومی، مدارس، نقل و انتقالات و سایر عوامل محلی میباشد. یک گزینه خوب در این منطقه تماس با سمساری در دهکده المپیک است.

  5. روابط عمومی قوی: یک سمسار خوب در دهکده المپیک باید توانایی برقراری و حفظ روابط عمومی خوبی را داشته باشد. 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود