همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در دهکده المپیک

سمساری در دهکده المپیک

سمساری در دهکده المپیک با شعبه غرب سمساری صابری تماس بگیرید.

 

سمساری در دهکده المپیک

سمساری شغلی است که از گذشته تا کنون وجود داشته است. افراد برای فروش لوازم اثاثیه دست دوم خود به سمساری‌ها مراجعه میکنند. اما امروزه به روش دیگری میتوان به سمساری‌ دسترسی داشت، تنها با یک جست و جوی ساده در اینترنت با انبوهی شماره تلفن سمساری رو به رو خواهید شد و با تماس سمساری در هر محله‌ای که باشید در خدمت شما است.

 

آشنایی با محله دهکده المپیک

قدیمی‌ترین محله در منطقه 22 تهران دهکده المپیک میباشد، این محله در اوایل دهه 40 برای اسکان ورزشکاران بازی‌های آسیایی ساخته شد اما پس از انقلاب به کارکنان سازمان تربیت بدنی فروخته شد. با توجه به قدیمی بودن این محله همچنان از بافت قدیمی و خاصی برخودار است و بلوک‌های 4 یا 5 طبقه به چشم میخورند.

 

سمساری در تهران

سمساری صابری در تمام محله‌های تهران دارای شعبه میباشد. برای اطلاعات بیشتری میتوانید با دفتر مرکزی سمساری صابری با شماره 02177607370 تماس حاصل فرمایید.

 

سمساری فوری چیست؟

نیاز به فروش اثاثیه منزل ممکن است در هر زمانی اتفاق بیافتد و ما امیدواریم که برای اتفاقات خوب این کار انجام شود، مانند جا به جایی به یک مکان جدید، مهاجرت به یک شهر و کشور دیگر و شما مجبور باشید تا در سریع ترین زمان ممکن به یک سمساری معتبر و منصف دسترسی داشته باشید و اثاثیه خود را بفروشید. سمساری فوری در خدمت شماست تا در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان قیمت گذاری خود را به محل مورد نظر شما ارسال میکند.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود