همراه مدیریت
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در دزاشیب

سمساری در دزاشیب

سمساری در دزاشیب مزایایی مناسب دارد که شامل: مناسب بودن قیمت،دسترسی آسان و سریع، جلوگیری از اتلاف وقت که در ادامه به توضیحات بیشتری خواهیم پرداخت.

درباره محله دزاشیب بیشتر بدانید

محله دزاشیب در شمال تهران واقع در شمیران که در شرق تجریش واقع شده است, از شمال به جماران و از جنوب به قیطریه محدود می شود. در قدیم این محل را دزج سفلی می نامیدند که دزاشیب شکل تغییر یافته دزآشوب است. شغل اکثریت مردم کشاورزی و دامداری بوده و بقیه را کاسبان محل تشکیل می دادند. اشخاص و اقوام معروف دزاشیب عبارتند از: شیخ علی شریعتمدار، میرزا رفیع خان، میرزا هدایت، خانواده حسین قلی خان قاجار. به طور کلی قیمت خانه ها در شمال تهران و به خصوص منطقه یک تهران بالاتر از میزان متوسط است. خطوط اتوبوسرانی در خیابان های فرمانیه و عمار خدمت رسانی می کنند. شیب زیاد کوچه ها و گذرها نام محله را با خود آورده بود، دزاشیب که در متون تاریخی به نام آذرشیب هم خوانده می شد. حمام قدیمی محله دزاشیب این روزها به رستوران سنتی تبدیل شده و از کوچه آشتی کنان خبری نیست. دزاشیب تهران بافت اصیل خود را از گذشته تا به امروز حفظ کرده و عرض خیابان ها تغییری نکرده است. مردم این محله از لحاظ قشر بندی اجتماعی متوسط رو به بالا به حساب می آیند.

سمساری در دزاشیب

سمساری در دزاشیب یکی از بروزترین سمساری های تهران است با سابقه کاری درخشان 20 ساله، تا حال حاضر در امر خرد و فروش به شما این اطمینان را می دهد که تمام نیازهای شما را برای خرید و فروش اجناس مختلف و قابل معامله رفع کند و به تمام آن ها در کمترین زمان ممکن پاسخ دهد. همچنین یکی از دیگر نقاط قوت سمساری در دزاشیب دسترسی ما در تمامی نقاط تهران به شماست. شما در هر ساعت از شبانه روز با شماره ای که در صفحه اصلی درج شده است تماس حاصل نمایید، ما با کمترین زمان خودمان را به شما رسانده و با بهترین قیمت وسایل شما را کارشناسی و خریداری خواهیم کرد. سمساری در دزاشیب با سابقه کاری فراوان خریدار هرگونه لوازمی مانند لوازم گازی و برقی می باشند. سمساری در دزاشیب علاوه بر سمساری در کامرانیه و سمساری در فرمانیه و دیگر نقاط تهران در دزاشیب نیز خدمت رسانی می کند.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود