همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در حکیمیه

سمساری در حکیمیه

سمساری در حکیمیه و تمامی نقاط تهران دارای شعب میباشد، سمساری صابری میکوشد تا بهترین خدمات را به شما مردم عزیز ارائه نماید.

 

سمساری در حکیمیه

یکی از راه‌های خلاص شدن از لوازم و اثاثیه دست دوم و نویی که دیگر فضایی برای نگهداری آن‌ها نداریم و یا قصد تعویض آن‌ها را داریم فروش لوازم و اثاثیه به سمساری‌هاست. ساکنین این محله برای دسترسی با سمساری در حکیمیه میتوانند تا با شعبه شرق سمساری صابری تماس بگیرند تا کارشناسان قیمت گذاری  باتجربه ما در مکان مورد نظرشان حاضر شده و بر روی اجناس آن‌ها  با توجه به مدل، برند و قیمت روز اجناس قیمت گذاری کنند. 

 

محله حکیمیه کجا قرار دارد؟

میتوان گفت شمال شرقی ترین محله در تهران محله حکیمیه میباشد، این محله که در یکی از خوش آب و هوا ترین نقاط تهران قرار دارد با استقبال زیادی از مردم برای زندگی رو به رو شده‌است. این محله در زمان قاجار باغی متعلق به حکیم الممالک، پزشک دربار محمد و ناصرالدین بوده که به خاطر همین به نام حکیمیه نیز مشهور است. حکیمیه از نظر جغرافیایی از شمال به جاده لواسان و از جنوب به جاده دماوند و پارک جنگلی سرخه حصار منتهی میشود. با وجود اینکه این محله در شرقی ترین نقطه تهران قرار دارد اما دسترسی به وسیله حمل و نقل شهری به این محله بسیار آسان است و همچنین وجود امکانات رفاهی از جمله پاساژها و مراکز خرید، پارک‌ها  و مکان‌های تفریحی که در این منطقه قرار دارد توجه بسیاری از افراد را برای سکونت در این محله جلب کرده است.

 

سمساری در شرق تهران

سمساری صابری درتمامی نقاط تهران دارای شعبه میباشد، اگر ساکن شرق تهران هستید برای تماس با شعبه شرق سمساری صابری میتوانید با شماره 02177690320 تماس بگیرید.

 دیگر شعب سمساری صابری در شرق تهران:

 

 سمساری فوری و آنلاین

سمساری از آن دسته شغل‌هایی است که حتی با وجود گذر زمان نیز از بین نرفته و از گذشته وجود داشته است، بلکه با وجود پیشرفت تکنولوژی خود را با آن وفق داده و تنها در نحوه ارائه خدمات تغییراتی داشته است، یکی از این تغییرات تبدیل سمساری‌ها به سمساری آنلاین است با وجود سایت‌های فروش لوازم و ابزار دست دوم سمساری‌ها نیز برای خرید و فروش لوازم اثاثیه دارای وبسایت هستند تا مردم برای یافتن یک سمساری معتبر دیگر نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشند بلکه تنها با یک جست و جوی ساده به آن‌ها دسترسی داشته باشند و همچنین خدمات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه دهند، سمساری صابری یکی از این نوع سمساری‌هاست که سعی کرده است با وجود 20 سال تجربه در زمینه خرید و فروش انواع اثاثیه و لوازم دست دوم خود را با تکنولوژی همراه کرده و به جمع سمساری‌ فوری و آنلاین بپیوندد.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود