همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در جیحون

سمساری در جیحون

 

سمساری در جیحون و سایر محله‌های تهران تنها با یک تماس قابل دسترسی خواهد بود. فروش انواع اثاثیه و لوازم منزل برقی تا فلزی دست دوم و نو به وسیله سمساری شبانه روزی صابری

در اسباب کشی یا مهاجرت اگر قصد فروش لوازم و اثاثیه دست دوم منزل و محل کار خود را دارید اولین گزینه‌ای که به آن فکر میکنید، سمساری‌ خواهد بود. سمسار با قیمت گذاری روی اثاثیه شما آن ها را خریداری میکند. اما این روزها با وجود شلوغی‌ها و ترافیک سنگین نمیتوان خیابان به خیابان به دنبال یک سمساری منصف و معتبر گشت. با وجود اینترنت این کار آسان شده‌است. با تماس با شعب مختلف سمساری صابری در تمامی مناطق تهران تماس بگیرید تا کارشناسان در محله شما و مکان مورد نظرتان حاضر شوند.

سمساری در جیحون

محله جیحون

یکی از محله‌های قدیمی در شهر تهران محله جیحون میباشد، که در قدیم به نام خیابان استوار لشکری معروف بوده است، این محله به دلیل نزدیک بودن به خیابان آزادی از محله‌های پر تردد و پر جمعیت تهران محسوب میشود. دسترسی این خیابان شمالی جنوبی به ایستگاه اتوبوس‌های بی آر تی و مترو بسیار آسان میباشد و به راحتی به نقاط دیگر تهران رفت آمد میشود و همین موضوع این محله را مکانی مناسب برای زندکی میکندو هنوز هم بخشی از این محله بافت قدیمی خود را از دست نداده‌است.

سمساری در غرب تهران

برای یافتن سمساری در غرب تهران و سایر محله‌ها میتوانید با شماره تلفن 02144038227 شعبه غرب سمساری صابری تماس حاصل فرمایید.

 

مزایای سمساری آنلاین و فوری جیحون

  1. با یک جست و جوی ساده در اینترنت به انبوهی از شماره تلفن سمساری دست پیدا می‌کنید.
  2. سمساری آنلاین تنها با یک تماس در مکان مورد نظر شما در تمام محله‌های تهران حضور پیدا میکند.
  3. سمساری با ارسال کارشناسان خود که به قیمت روز و برند محصولات مسلط هستند، منصفانه‌ترین قیمت را بر روی لوازم شما میگذارند.
  4. در هر ساعتی از شبانه روز  با تماس با شماره های سمساری در سریع ترین زمان ممکن به کارشناسان ما دسترسی خواهید داشت.
  5. در وقت و زمان شما برای پیدا کردن یک سمساری معتبر و قابل اعتماد صرفه جویی میشود.

ما سعی داریم بهترین خدمات را ارایه بدهیم. هم اکنون با سمساری در جیحون در تماس باشید.

سوالات متداول خود را هم می توانید در همین صفحه با ما در میان بگذارید.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود