همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در جمهوری

سمساری در جمهوری

 

سمساری در جمهوری یکی از شعب سمساری صابری در سراسر تهران میباشد، سمساری صابری دارای 20 سال تجربه در زمینه خرید و فروش انواع اثاثیه و لوازم دست دوم منزل است.

 

سمساری در جمهوری

سمساری یا همان خرید و فروش لوازم و اثاثیه دست دوم خانه از کسب و کارهایی است که در گذشته وجود داشته و همچنان نیز وجود دارد، در گذشته برای پیدا کردن یک سمساری خوب در محله باید زمان زیادی میگذاشتیم اما حالا با وجود فضای مجای و اینترنت فقط کافی است تا در اینترنت سمساری را جست و جو کنید تا نزدیک ترین سمساری را به شما معرفی کند.

 

آشنایی با محله جمهوری تهران

از قدیمی ترین و معروف ترین خیابان‌های مرکز تهران، خیابان جمهوری میباشد. این خیابان که تا پیش از انقلاب اسلامی به خیابان نادری مشهور بود اکنون مرکزی برای فروش انواع لوازم منزل شده است. اغلب ساختمان‌های این محله را واحدهای تجاری تشکیل میدهند.دسترسی به این خیابان از طریق حمل و نقل شهری بسیار آسان میباشد و در بعضی از ساعات روز بسیار پر رفت و آمد نیز میباشد.

 

سمساری در تهران

در هر محله از تهران که باشید، سمساری صابری دارای شعبه میباشد، برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02177607370 تماس حاصل فرمایید.

 

سمساری فوری صابری

زمانی اهمیت یک سمساری فوری مشخص میشود که قصد جا به جایی منزل یا مهاجرت ناگهانی داشته باشید و نیازمند آن بوده تا بعضی از اثاثیه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب بفروشید. سمساری فوری مشکل پیدا کردن یک سمساری معتبر و مطمئن را برای شما حل کرده است، فقط کافی است تا با شماره‌های درج شده در سایت در هر ساعتی از شبانه روز تماس بگیرید تا کارشناسان قیمت گذاری سمساری صابری در محل مورد نظر شما حاضر شده و با شما تماس بگیرند. 

 

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود