همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در جلفا

سمساری در جلفا

 

سمساری در محله جلفا و سایر مناطق تهران به راحتی با تماس با شماره ‌های درج شده  در سایت قابل دسترسی هستند. سمساری با حضور در مکان مورد نظر شما اجناس متنوع شما را از وسایل برقی خانگی تا مبلمان و وسایل چوبی با بهترین قیمت خریداری مینماید.

 

سمساری در جلفا 

خرید و فروش اجناس دست دوم و نو در محله جلفا با تماس با سمساری در جلفا امکان پذیر خواهد بود، سمساری صابری با اطلاع از قیمت روز اجناس و برندهای مختلف بهترین قیمت را بر روی اجناس شما می‌گذارد و با اطمینان میتوانید اجناس خود را به فروش بگذارید.

 

محله جلفا

محله جلفا از مناطق مرکزی تهران محسوب میشود، این محله در قسمت شمالی پل سید خندان قرار دارد، در گذشته این محل زمین‌های زراعی و باغ قرار داشته اما با توسعه شهر تهران این محل نیز اکنون کاملا در شهر قرار دارد. در این محل مراکز مهم تجاری و شرکت های مختلف نیز وجود دارد.

 

سمساری در محل‌های دیگر تهران:

 

سمساری آنلاین چیست؟

حرفه سمساری از آن شغل‌هایی است که از گذشته در سراسر جهان وجود داشته است، هنگام اسباب کشی، نقل مکان به یک شهر دیگر یا حتی فوت افراد یک خانواده، همیشه وسایل اضافی و بلا استفاده ای فضا را پر میکنند، که بدنبال خارج کردنشان هستیم. یکی از راه‌هایی که میتوان از این وسایل جدا شد، فروش آن به سمساری هاست. با پیشرفت تکنولوژی دیگر خبری از سمساری‌های فیزیکی که خانه به خانه میگشتند نیست و شما با جست و جو در اینترنت با نزدیک ترین سمساری محله خود تماس میگیرید و بر روی اجناس خود قیمت گذاری میکنید و آن را میفروشید. سمساری آنلاین نسبت به سمساری های دیگر قابل اعتمادتر هستند و آدرس و شماره تلفن معتبر دارند.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود