همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در توپخانه

سمساری در توپخانه

 

سمساری در توپخانه و در تمام محله‌های تهران تنها با یک تماس با سمساری صابری، با 20 سال تجربه در زمینه خرید و فروش اثاثیه دست دوم و نو، قابل دسترسی است.

 

سمساری در توپخانه

توپخانه محلی برای بسیاری از شرکت‌ها و واحدهای تجاری میباشد، اغلب شرکت دارای اثاثیه قدیمی و بلا استفاده هستد و یا با تغییر دکوراسیون داخلی و جابه جایی با انبوهی اثاثیه و لوازم اضافی رو به رو خواهند شد راحت ترین راه برای خلاص شدن از این اثاث، فروش آن به یک سمساری میباشد، شما میتوانید با شعبه سمساری محله خود برای مثال سمساری توپخانه تماس بگیرید تا کارشناس قیمت گذاری که به قیمت روز برندها آشنایی کامل دارد، اثاثیه شما را خریداری کند. با فروش اثاثیه اضاف فضای از دست رفته خود را بدست خواهید آورد.

 

توپخانه 

توپخانه از قدیمی ترین و تاریخی‌ترین محله‌های تهران است که به دست امیر کبیر برای اولین بار شکل گرفت، این محله از مهمترین محلاتی است که درگیر اتفاقات سیاسی و اجتماعی بوده و محلی برای اعتراضات و تجمعات مختلف است. این محل دارای ساختمان‌های معروفی در اطراف میدان توپخانه است برای مثال میتوان به ساختمان پست و تلگراف، ساختمان نظامیه و ساختمان بانک تجارت اشاره کرد، همچنین این محله به ساختمان مجلس نیز نزدیک است.

 

سمساری مرکز تهران

برای دسترسی به سمساری  در مرکز تهران با شماره 02177607370 شعبه مرکزی سمساری صابری تماس حاصل فرمایید. 

 

سمساری فوری

امروزه با استفاده بیشتر مردم از اینترنت چیزی وجود ندارد که با یک جست وجوی ساده قابل دسترسی نباشد. سمساری آنلاین نیز از شغل‌هایی است که کسب و کار خود را اینترنتی کرده است. دسترسی به یک سمساری آنلاین بسیار ساده و سریع است و نیاز به گشتن خیابان ها برای پیدا کردن یک سمساری منصف وجود ندارد. کافی است تا با شعب سمساری در منطقه خود تماس بگیرید تا با ارسال کارشناس قیمت گذاری به مکان موردنظرتان در هر ساعتی از شبانه روز اثاثیه خود را با مناسب‌ترین قیمت بفروشید.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود