همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در تهران ویلا

سمساری در تهران ویلا

سمساری در تهران ویلا، سمساری شهرک غرب و تمامی محله‌های تهران با تماس با سمساری صابری.

 

سمساری در تهران ویلا

در اثر جا به جایی با مهاجرت به یک شهر و کشور دیگر همیشه لوازم و اثاثیه ای هستند که یا فضای کافی را برای نگهداری آن ها نداریم یا دیگر نیازی به آن ها نداریم، برای خلاص شدن از دست لوازم دست دوم و بلا استفاده بهترین راه فروش آن به سمساری‌ها میباشد. سمساری ها اجناس دست دوم شما را با توجه به برند، جنس و کیفیت قیمت گذاری کرده و از شما خریداری میکنند.

 

آشنایی با محله تهران ویلا

تهران ویلا یکی از اولین مناطق غرب تهران است که بافت مدرن شهری به خود گرفته است، ساخت این منطقه در سال 1330 شروع شده است و برای اولین بار بود که در این محله برای خیابان‌‌ها از شماره‌ها استفاده شده است. این محله به عنوان شروع یک فصل جدید از شهرسازی شناخته میشود. سازنده این محله فردی اهل یزد بود به همین خاطر اولین کسانی که در این محل ساکن شدند اغلب از اهالی شهر یزد بودند. کوی نویسندگان در این محله به خاطر زندگی افراد سرشناس، روزنامه نگاران، نویسندگان و خبرنگاران در این محله به این نام مشهور شده است و عمری 35 ساله دارد.

 

سمساری در تهران

در هر محله از تهران که باشید برای دسترسی به سمساری با شماره 02177607370 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان قیمت گذاری در محل حاضر شوند.

 

سمساری سیار 

سمساری‌های سیار باعث صرفه جویی در وقت و زمان ما میشوند، با تماس با یک سمساری سیار با تجربه و مطمئن کارشناسان قیمت گذاری در هر نقطه از تهران که باشید در محل مورد نظر شما حاضر میشوند تا بر روی اجناس شما قیمت گذاری کنند، دیگر نیاز نیست که برای یافتن یک سمساری منصف و معتبر کوچه به کوچه به دنبال یک سمساری معتبر بگردید و با تنها یک تماس سمساری سیار در دسترس شما خواهد بود.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود