همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در تهران نو

سمساری در تهران نو

دریافت خدمات سمساری در تهران نو  و تمامی محله‌های تهران با تماس با سمساری آنلاین صابری امکان پذیر خواهد بود.

 

سمساری در تهران نو

در جابه جایی خانه یا تغییر دکوراسیون همیشه با وسایلی رو به رو میشویم که یا دیگر نیازی به آن‌ها نداریم  یا جای کافی را برای نگه داشتن آن‌ها نداشته و حتی دیگر از آن‌ها خسته شدیم و میخواهیم با اثاثیه نو جایگزینشان کنیم. پس باید به دنبال راهی برای خلاص شدن از دست این اثاثیه بگردیم، یکی از بهترین و ساده ترین راه ها فروش این اثاثیه به سمساری هاست. سمساری با قیمت گذاری بر اساس برند و کیفیت بر روی اثاثیه شما آن‌ها را از شما خریداری میکند. اگر ساکن محله تهران نو هستید و  به دنبال دریافت خدمات سمساری در تهران نو میباشید، با سمساری سیار صابری تماس بگیرید.

 

آشنایی با محله تهران نو

تهران نو بر خلاف اسمش یکی از قدیمی ترین محلات شرق تهران است که به دست فرانسوی‌ها سال‌ها پیش ساخته شده است، نوع خیابان بندی این محله نیز نشان دهنده بافت متفاوت آن با سایر محله‌های تهران است. این محله در قسمت جنوبی خیابان دماوند قرار گرفته است و همسایه محله نارمک و پیروزی میباشد. قیمت خانه های این منطقه نیز در رنج مناسبی قرار دارد و به خاطر داشتن امکانات رفاهی یک گزینه مناسب برای سکونت میباشد. دوتا از معروف ترین مکان های تفریحی در این منطقه پارک جنگلی سرخه حصار و سینما ماندانا میباشد که در بین مردم این محله بسیار معروف است.

 

سمساری در شرق تهران

اگر به دنبال یک سمساری در شرق تهران میگردید، میتوانید با شعبه شرق سمساری صابری به شماره 02177690320 تماس بگیرید.

دیگر شعب سمساری صابری در شرق تهران

 

سمساری فوری 

برخی از مردم باید در سریع ترین زمان ممکن اثاثیه خود را به فروش برسانند اما پیدا کردن یک سمساری معتبر آن هم در زمانی کوتاه کار ساده‌ای نیست، اما شما با تماس با سمساری صابری دیگر نیاز نیست که نگران زمان کم و یا منصف و معتبر بودن سمساری باشید چراکه سمساری آنلاین صابری توانسته است تا با خرید و فروش اثاثیه دست دوم منزل با بهترین قیمت اعتبار خوبی در میان مردم پیدا کند و حالا خدمات خود را روز به روز پیشرفته تر میکند، سمساری فوری خدمات خود را در 24 ساعت شبانه روز ارائه داده و کارشناسان قیمت گذاری در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور پیدا میکنند.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود