همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در تهرانسر

سمساری در تهرانسر

سمساری در تهرانسر و تمامی محله‌های تهران با وجود سمساری سیار و فوری صابری قابل دسترسی میباشد..

 

سمساری در تهرانسر

با جا به جایی خانه یا محل کار، مهاجرت به یک شهر دیگر همیشه اثاثیه‌ای هستند که دیگر به دلیل کمبود فضای کافی یا هماهنگ نبودن با سایر اجزای خانه، مورد استفاده قرار نمیگیرند، بهترین راه برای خلاص شدن از دست این نوع اثاثیه فروش آن به سمساری‌ میباشد. اگر در محله تهرانسر زندگی میکنید و برای فروش اثاثیه خود نیازمند سمساری در تهرانسر میباشید، کافی است تا با شعبه غرب سمساری صابری تماس بگیرید.

 

آشنایی با محله تهرانسر

تهرانسر از محله‌های جنوب غرب تهران میباشد، این محله در گذشته شکارگاهی برای قاجاریان بوده است. به تدریج با گسترش وسعت شهر تهران تهرانسر نیز تبدیل به فضایی مسکونی تبدیل شده‌است. این منطقه به خاطر نزدیک بودن به فرودگاه تهرانسر بسیار معروف میباشد، این منطقه از نظر امکانات رفاهی مشکلی ندارد و تنها مشکل آن رفت و آمد و حمل و نقل شهری به این منطقه است که به خاطر نبودن مترو کمی مشکل ایجاد میکند.

 

سمساری در غرب تهران

اگر ساکن غرب تهران هستید و نیازمند دسترسی به سمساری غرب تهران را دارد با شعبه غرب سمساری صابری به شماره 02144038227تماس بگیرید.

دیگر شعب سمساری در غرب تهران

 

سمساری سیار

در گذشته سمسارها خیابان به خیابان برای خرید و فروش اجناس دست دوم مردم رفت و آمد میکردند، اما اینکار صرف انرژی و  زمان زیادی را میطلبید، اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیشتر مردم از اینترنت و فضای مجازی، با یک جست و جوی ساده در اینترنت افراد به شماره تلفن سمساری دسترسی خواهند داشت و با تماس با سمساری، کارشناسان قیمت گذاری در محل مورد نظر حاضر میشوند تا اثاثیه و لوازم شما را خریداری کنند.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود