همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در بهارستان

سمساری در بهارستان

سمساری در بهارستان از مناطق مرکزی تهران با تماس با سمساری صابری در خدمت شما خواهد بود.

 

سمساری در بهارستان

برای دریافت خدمات سمساری در بهارستان یا سایر محلات تهران، نیازی نیست تا محله به محله به دنبال یک سمساری معتبر و با انصاف بگردید، فقط کافی است تا با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید و بهترین خدمات را دریافت کنید.

 

آشنایی با محله بهارستان

یکی از میادین و محله‌هایی که از گذشته تا به امروز شاهد اتفاقات تاریخی متعددی بوده است، میدان بهارستان تهران میباشد. میدان بهارستان در گذشته بخشی از باغ سپهسالار بوده است که طی دوره های مختلف تغییر کاربری داده و  از مهم ترین تغییرا ت آن ایجاد مجلس شورای ملی و مجلس شورای اسلامی در این میدان میباشد. همچنین اتفاقات مهمی مانند به توپ بستن مجلس، ترور چند تن از افراد مشهور سیاسی فرهنگی و محل اعتراضات و برگذاری برخی مراسم‌ها در این محله بوده است.

 

سمساری در مرکز تهران

مرکز تهران را اغلب ادارات، شرکت ها و واحدهای تجاری تشکیل داده اند، اگر قصد فروش اثاثیه دست دوم محل کار خود را دارید میتوانید با شعبه مرکزی سمساری صابری به شماره 02177607370 تماس بگیرید.

دیگر شعب سمساری در مرکز تهران:

سمساری در توپخانه

سمساری در لاله زار

سمساری در جیحون

سمساری در جمهوری

سمساری در توحید

 

سمساری آنلاین و سیار صابری

سمساری آنلاین و سیار، کار شهروندان تهرانی را برای یافتن یک سمساری معتبر آسان‌تر کرده‌است، چراکه دیگر نیازی به ماندن در ترافیک‌های طولانی مدت و آب و هوای آلوده تهران نیست و تنها با یک تماس کارشناسان قیمت گذاری در محل مورد نظر شما حاضر شده و بر روی اثاثیه شما از جمله لوازم صوتی و تصویری، لوازم برقی آشپزخانه و .... قیمت گذاری کنند.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود