همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در امام زاده حسن

سمساری در امام زاده حسن

سمساری در امام زاده حسن و تمامی محل های تهران همراه با سمساری صابری با 20 سال تجربه در زمینه خرید و فروش انواع لوازم و اثاثیه دست دوم منزل و شرکت ها  آماده خدمت رسانی میباشد.

 

سمساری در امام زاده حسن

اگر قصد جا به جایی یا مهاجرت دارید و میخواهید اثاثیه منزل خود را به فروش برسانید. میتوانید با سمساری سیار با مدیریت صابری تماس بگیرید تا سمساری در امام زاده حسن در جنوب تهران و یا لویزان در شمال تهران و یا در هر محله دیگری از تهران که باشید، خدمات خود را به شما شهروندان گرامی ارائه دهد.

 

آشنایی با محله امام زاده حسن تهران

از شناخته شده‌ترین محله های منطقه 17 تهران، محله امام زاده حسن میباشد که قدمت تاریخی زیادی دارد. این محله به خاطر وجود بارگاه امام زاده حسن و بازار امام زاده حسن بسیار معروف میباشد قدمت کتیبه های امام زاده حسن پسر عموی شاه عبدالعظیم به زمان قاجار باز میگردد. این محله در گذشته با سکونت مهاجران ترک زبان به شهر تهران،  رفته رفته بافت شهری پیدا کرده است و همچنان نیز اکثر افراد این محله را آذری ها تشکیل میدهند. برای رفتن به این محله وسایل نقلیه مختلفی وجود دارد که به راحتی میتوانید به آنجا دسترسی داشته باشید. 

 

سمساری در جنوب تهران

برای دسترسی به سمساری در جنوب تهران با شماره 09122981306 تماس بگیرید.

 

سایر شعب سمساری در تهران

  • سمساری در مولوی
  • سمساری در شوش
  • سمساری در صادقیه
  • سمساری در تهرانسر
  • سمساری در پیروزی
  • سمساری در حکیمیه
  • سمساری در توپخانه

 

سمساری آنلاین

سمساری از آن دسته کسب و کارهایی میباشد که از گذشته وجود داشته است و همچنان نیز وجود دارد و اگر بخواهد در این دنیای دیجیتال همچنان باقی بماند باید نحوه ارائه خدمات خود را با تکنولوژی روز هماهنگ کند. سمساری آنلاین به نوعی جایگزین سمساری‌ قدیمی میباشند خدمات سمساری های آنلاین معمولا به صورت سمساری سیار میباشد. با تماس با سمساری آنلاین صابری کارشناسان قیمت گذاری در محل مورد نظر شما برای خرید اثاثیه دست دوم منزل حضور پیدا میکنند.

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود