همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در افسریه

سمساری در افسریه

برای خلاص شدن از دست لوازم دست دوم که گوشه خانه را پر کرده است، راه‌های مختلفی وجود دارد اما کم دردسر ترین و پرسود ترین راه، فروش این اثاثیه به سمساری ها میباشد. سمساری صابری در هر محله‌ای از تهران که باشید، کارشناسان خود را به محل مورد نظر شما ارسال میکند. تا با بهترین قیمت گذاری بر روی اثاثیه دست دوم شما آن ها را از شما خریداری کنند. سمساری در افسریه و تمامی محله‌های تهران با خدمات سمساری صابری به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان ممکن.

 

محله افسریه تهران

یکی از محله های جنوب شرقی تهران، محله افسریه میباشد. نام این محله از صاحب قبلی زمین‌های این منطقه یعنی افسرالملوک برداشته شده است. پس از مدتی اکثر افراد ساکن این محله را افراد نظامی تشکیل دادند چراکه این محله پایگاهی برای آموزش نظامیان بوده است و دانشکده افسری نیز در این مکان قرار دارد. وجود خانه‌های سازمانی و پادگان های متعدد نیز باعث شده است تا این منطقه محلی امن برای زندگی باشد. اما وجود این پایگاه های نظامی باعث نشده تا دیگر امکانات رفاهی در این منطقه قرار نداشته باشد. 20 متری افسریه یکی از مراکز خرید پر رفت و آمد در این منطقه میباشد که پس از هفت حوض در نارمک آن را یکی از شلوغ ترین مراکز خرید در شرق تهران میدانند.

 

سمساری در شرق تهران

برای ارتباط با شعبه شرق سمساری صابری میتوانید با شماره تلفن 02177690320 تماس بگیرید.

 

سمساری آنلاین

دیگر دوره سمساری‌های فیزیکی گذشته و سمساری ها خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه میدهند، این نوع خدمات در صرفه جویی زمان به افراد بسیار کمک میکنند، با ترافیک این روزهای تهران دریافت  این نوع از خدمات میتواند بسیار مفید و به صرفه باشد. شما تنها با یک تماس میتوانید انواع خدمات سمساری را در محله خود دریافت کنید.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود