همراه مدیریت
واتساپ
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در افسریه

سمساری در افسریه

سمساری در افسریه خریدار لوازم خانگی با بیشترین قمیت و تضمینی 100%

برای خلاص شدن از دست لوازم دست دوم که گوشه خانه را پر کرده است، راه‌های مختلفی وجود دارد اما کم دردسر ترین و پرسود ترین راه، فروش این اثاثیه به سمساری ها میباشد. سمساری صابری در هر محله‌ای از تهران که باشید، کارشناسان خود را به محل مورد نظر شما ارسال میکند. تا با بهترین قیمت گذاری بر روی اثاثیه دست دوم شما آن ها را از شما خریداری کنند. سمساری و تمامی محله‌های تهران با خدمات سمساری صابری به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان ممکن.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

سمساری در افسریه

سمساری سیار افسریه تهران

سمساری سیار عرضه دهنده خدمات سمساری در تهران می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با سمساری در افسریه در ارتباط باشید.

سمساری سیار به خدمات سمساری اشاره دارد که در آن سمساران به طور سیار و به محل مشتریان خواهند رفت و در فرآیند خرید و فروش کمک می‌ کنند. در این مدل سمساری ها سمساران به عنوان واسطه بین فروشنده و خریدار حضور خواهند داشت و همه مراحل مذاکره، مشاهده کالا یا خدمات، قیمت‌گذاری و معامله را در محل مشتریان انجام خواهند داد.

سمساری سیار اغلب در صنایع و بازارهای ویژه ای مثل صنعت خودرو، ملک، بورس، محصولات با ارزش افزوده بالا و خدمات حرفه‌ای استفاده می گردد. در این صنایع نیاز به حضور فیزیکی و بررسی دقیق کالا یا خدمات باعث می‌شود که سمساران به محل مشتریان بروند و در فرآیند معامله مشارکت نمایند.

مزایای سمساری سیار شامل ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان ارایه مشاوره شخص و بهبود فرآیند مذاکره میان فروشنده و خریدار است. اما باید توجه داشت که این نوع سمساری ممکن است هزینه و زمان بیشتری را نسبت به سمساری آنلاین یا مرسوم داشته باشد.

شماره تماس سمساری در افسریه

شماره تماس:09122981306

شعبه غرب تهران: 44038227

شعبه شمال تهران: 22607552

شعبه شرق تهران: 77690320

شعبه مرکزی: 77607370

محله افسریه تهران

یکی از محله های جنوب شرقی تهران، محله افسریه میباشد. نام این محله از صاحب قبلی زمین‌های این منطقه یعنی افسرالملوک برداشته شده است. پس از مدتی اکثر افراد ساکن این محله را افراد نظامی تشکیل دادند چراکه این محله پایگاهی برای آموزش نظامیان بوده است و دانشکده افسری نیز در این مکان قرار دارد. وجود خانه‌های سازمانی و پادگان های متعدد نیز باعث شده است تا این منطقه محلی امن برای زندگی باشد. اما وجود این پایگاه های نظامی باعث نشده تا دیگر امکانات رفاهی در این منطقه قرار نداشته باشد. 20 متری افسریه یکی از مراکز خرید پر رفت و آمد در این منطقه میباشد که پس از هفت حوض در نارمک آن را یکی از شلوغ ترین مراکز خرید در شرق تهران میدانند.

 

سمساری در شرق تهران

برای ارتباط با شعبه شرق سمساری صابری میتوانید با شماره تلفن 02177690320 تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق پیام رسان هایی مانند ایتا یا تلگرام بما پیام بدهید.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود