همراه مدیریت
دفتر مرکزی
شعبه شمال تهران
شعبه غرب تهران
شعبه شرق تهران
سمساری در ازگل

سمساری در ازگل

سمساری در ازگل با مدیریت صابری بهترین خدمات را در همه شبانه روز به شما ارائه می دهد.

درباره محله ازگل

ازگل یکی از محله های مرفه نشین در شمال تهران است. این محله در منطقه 1 ناحیه 9 شهرداری تهران واقع شده است. ازگل در 5 کیلومتری تجریش واقع شده است. محله ازگل از شمال به شهرک شهید محلاتی, از شمال غرب به اقدسیه و از جنوب به لویزان منتهی می شود. ازگل یکی از محله های منطقه شمیرانات است که در مجاور آجودانیه قرار گرفته است و آمیزه ای از شهرسازی سنتی و مدرن در آن به چشم می خورد. آب و هوای محله ازگل نسبتا و در اغلب مواقع خنک می باشد. بافت روستایی این محله همچنان حس می شود.

حمل و نقل در ازگل

از داخل بافت این محله خط اتوبوسرانی 220 میدان ازگل به پایانه تجریش تردد دارد. خط 300 شهرک قائم به پایانه تجریش هم یکی از خطوط حمل و نقل این محله می شود.

طبیعت گردی در ازگل

پارک ازگل, بوستان غرب ازگل, پارک لویزان از بوستان های این محله می باشند.

سمساری در ازگل

کارشناسان سمساری در ازگل با مدیریت صابری با انواع لوازم, برندها و مارک ها آشنایی دارند و از ارزش ریالی هرکدام از آنها مطلع هستند و به این صورت شما می توانید از تعیین قیمت منصفانه در سمساری در ازگل با مدیریت صابری مطمئن باشید. سمساری در ازگل خریدار کلیه لوازم منزل و اداری در همه نقاط تهران می باشد از جمله: سمساری در زرگنده, سمساری در دروس, سمساری در جماران, سمساری در تجریش, سمساری در یوسف آباد, سمساری در آرژانتین.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود